اخبارویژه

سفارشات جدید شرکت هواپیمایی BOC Aviation مشخص شد

به گزارش فلایت گلوبال،شرکت هواپیمایی BOC Aviation به صورت رسمی اعلام کرد که توافقنامه ای را با کمپانی بوئینگ جهت خرید ۱۱ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ Max به امضاء رسانده است. به علاوه این کمپانی امیدوار است تا این تعداد هواپیما را مابین سال ۲۰۱۹ میلادی الی ۲۰۲۰ تحویل گیرد.

طبق اطلاعات بدست آمده ، تعداد ۲ فروند از هواپیماهای مذکور بر اساس یک قرارداد طولانی مدت به گروه هواپیمایی نامعلوم تحویل داده می شود. هم چنین ۹ فروند باقی مانده نیز ممکن است به دیگر گروه های هواپیمایی اجاره داده شوند و یا در هنگام تحویل هزینه ی سفارش آنها به صورت یکجا پرداخت گردد.

به غیر از این سفارشات جدید ، شرکت هواپیمایی BOC Aviation در حال حاضر دارای ۲ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ Max بوده و تعداد ۹۲ فروند دیگر را نیز سفارش داده است.

شرکت BOC Aviation یک کمپانی بین المللی در زمینه ی اجاره ی هواپیما می باشد. این شرکت آسیایی که به عنوان بزرگترین کمپانی لیزینگ هواپیما در این قاره شناخته می شود ابتدا در سال ۱۹۹۳ میلادی و تحت نام Singapore Aircraft Leasing Enterprise تاسیس گردید.

سپس در سال ۲۰۰۷ میلادی بانکی به نام Bank of China این شرکت را به مبلغ ۹۶۵ میلیون دلار خریداری و نام آن را به BOC Aviation تغییر داد. در حال حاضر سهام این کمپانی در بورس اوراق بهادار کشور هنگ کنگ قابل خریداری می باشد.

دفتر مرکزی شرکت BOC Aviation در شهر سنگاپور بوده و دارای شعباتی در شهرهای دوبلین ، نیویورک ، لندن و تیانجین است.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + یک =