اخبارویژه

سرویس هنگ کن گروه هواپیمایی بلژیک به حالت تعلیق در آمد

به گزارش فلایت گلوبال،  شرکت هواپیمایی بلژیک به صورت رسمی اعلام کرد که تمامی پروازهای مسیر Charleroi – Hong Kong از تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۱۸ تا ۳۱ مارس سال آینده به صورت کامل متوقف می شود. این گروه عدم برآورده نشدن تعهدات شرکای چینی در زمینه ی قیمت گذاری و حجم ترافیک را از دلایل اصلی این موضوع اعلام نموده است.

شرکت هواپیمایی بلژیک می گوید: در این شرایط ، گروه هواپیمایی بلژیک برنامه ای برای اجرای برنامه های زمستانه ی خود نداشته و خود را در موقعیت مالی مخاطره آمیز قرار نمی دهد. اما تلاش می کنیم با همکاری در کنار دیگر شرکا برنامه ها را به حالت نرمال خود بازگردانیم.

به علاوه گروه هواپیمایی بلژیک اعلام نمود که سایر فعالیت های آنها طبق گذشته ادامه داشته و به زودی نیز سرویس های بدون توقف خود را به مقاصد مختلف در کشور چین راه اندازی خواهد کرد. این گروه شهر Zhengzhou را به عنوان یکی از مقصد های بالقوه خود انتخاب نموده است.

گروه هواپیمایی بلژیک در حال حاضر دو پرواز را به صورت هفتگی در مسیر Charleroi – Hong Kong مدیریت می کند. هم چنین یکی از چهار هواپیمای ایرباس A340-300 این شرکت به گروه هواپیمایی معتبر British Airways اجاره داده شده و در حال حاضر در خط هوایی بین المللی هیترو – ابوظبی در حال فعالیت است. به علاوه طبق اطلاعات بدست آمده ، قرارداد اجاره ی پیشرو به زودی و در تاریخ ۵ اکتبر سال جاری به اتمام می رسد.

شرکت هواپیمایی Air Belgium یک حامل متعلق به کشور بلژیک بوده و دفتر مرکزی آن در شهر Mont-Saint-Guibert قرار گرفته است. هم چنین قطب اصلی پروازهای این گروه فرودگاه Brussels South Charleroi می باشد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 5 =