اخبارویژه

سرویس شرکت هواپیمایی Qatar Airways Cargo به شهر آلماتی

به گزارش فلایت گلوبال،شرکت هواپیمایی Qatar Airways Cargo به صورت رسمی اعلام کرد که شهر آلماتی در کشور قزاقستان دومین مقصد جدید آنها در سال ۲۰۱۹ میلادی خواهد بود. و این گروه به صورت هفتگی ۲۰۰ تن بار را به شهر مذکور ارائه می دهد.

پروازهای سرویس پیشرو در روزهای پنجشنبه و یکشنبه ی هر هفته و توسط هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ انجام می شوند. این پروازها از دوحه به سمت شهر آلماتی پرواز کرده و سپس از طریق فرودگاه شهر هنگ کنگ به دوحه باز خواهند گشت.

آقای Guillaume Halleux ، مدیر شرکت هواپیمایی Qatar Airways Cargo می گوید: سال ۲۰۱۸ برای گروه ما سال بسیار خوبی بود. و حال در سال جدید میلادی و تنها پس از ۱۰ روز از راه اندازی سرویس جدید به شهر Guadalajara در کشور مکزیک ، شهر آلماتی مقصد جدید شرکت ما می باشد. این عملکرد سبب تقویت شبکه ی هوایی ما شده و مقاصد اروپایی ما را نیز گسترش می دهد. مقاصدی که بسیار برای گروه ما حائز اهمیت است. مشتریان می توانند برای حمل بار خود به شهر آلماتی از مرکز ما در شهر دوحه اقدام کنند. و ما همواره به شکلی کارآمد پاسخگو نیازهای مشتریان خود در این زمینه خواهیم بود.

شهر آلماتی بزرگترین کلان شهر کشور قزاقستان بوده و یکی از شهرهای کلیدی این کشور محسوب می شود. عمده واردات به این شهر نیز مد و محصولاتی با رده ی تکنولوژی بالا می شوند.

شهر آلماتی شانزدهمین مقصد اروپایی شرکت هواپیمایی Qatar Airways Cargo می باشد. به علاوه تعداد مقاصد کلی این شرکت با احتساب شهر آلماتی هم اکنون به عدد ۵۰ رسیده است. جالب است بدانید که به صورت هفتگی این گروه بیش از ۱۵ هزار تن بار را تنها به مقاصد اروپایی خود ارائه می دهد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 17 =