اخبارویژه

سرویس جدید شرکت هواپیمایی امارات اعلام شد

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی امارات به صورت رسمی اعلام کرد که از تاریخ ۲ جولای سال جاری میلادی ، سرویس جدیدی را به دومین شهر بزرگ کشور پرتغال یعنی شهر پورتو راه اندازی می کند. لازم به ذکر است که این سرویس دارای ۴ پرواز هفتگی خواهد بود.

شهر پورتو ، پس از شهر لیسبون دومین مقصد شرکت هواپیمایی امارات در کشور پرتغال می باشد. پروازهای این سرویس توسط هواپیمای بوئینگ ۷۷۷-۳۰۰ER انجام می شود. این هواپیما دارای سه طبقه بوده و مجهز به ۸ کابین لوکس در کلاس درجه یک ، ۴۲ صندلی پیشرفته و مدرن در کلاس بیزینس و ۳۱۰ صندلی عریض در کلاس اکونومی است.

پروازهای سرویس شهر پورتو در روزهای شنبه ، یکشنبه ، سه شنبه و پنجشنبه هر هفته انجام می شود. شهر پورتو دارای فرهنگی غنی بوده و با داشتن جاذبه های گردشگری و تاریخی متعدد می تواند گزینه ای مناسب برای توریست ها باشد. به علاوه این شهر یکی از مهم ترین مراکز صنعتی و تجاری کشور پرتغال نیز محسوب می شود.

آقای Sir Tim Clark ، رئیس شرکت هواپیمایی امارات می گوید: شهر پورتو با داشتن جاذبه های متعدد در بخش های مختلف یکی از مقاصد گردشگری بوده و آمارها نیز از رشد صنعت گردشگری این شهر خبر می دهد. لذا معرفی سرویس جدید به مقصد این شهر در کنار سرویس لیسبون نشان دهنده ی پاسخگویی ما نسبت به افزایش تقاضا برای سفر به شهر پورتو است. هم چنین این سرویس گزینه های بیشتری را در اختیار مسافران ما جهت برنامه ریزی بهتر برای سفرشان فراهم می کند.

لازم به ذکر است که سرویس جدید به مقصد شهر پورتو ظرفیت حمل بار بخش Emirates SkyCargo را تا ۱۸ تن افزایش خواهد داد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =