اخبارتکنولوژی

راه حلی برای سرگرمی مسافران در پروازهای طولانی

خطوط هواپیمایی آلاسکا برای حل این معضل ، از فیلمهای VR در پروازهای طولانی برای سرگرمی مسافران استفاده می کند . این شرکت هواپیمایی با SkyLights، سازنده هدست Allosky VR در این زمینه همکاری می کند.

به گزارش فلایت گلوبال، خطوط هوایی آلاسکا نمایش فیلم در پروازهای این شرکت را یک سطح بالاتر برد . روز دوشنبه، خطوط هوایی آلاسکا اعلام کرد که هدست Alosky VR را به عنوان یک نوع سرگرمی در پرواز برای مسافران قسمت first class هواپیماهای خود شروع خواهد کرد. این شرکت هواپیمایی این برنامه را در مسیرهای پروازی سیاتل-بوستون و بوستون-سن دیگو آغاز خواهد کرد.

این هد ستهای هیجان انگیز به مسافران اجازه می دهد فیلم های ۲ بعدی ، ۳ بعدی و ۳۶۰درجه را با کیفیت Full HD تماشا کنند . مسافران قادر خواهند بود فیلم هایی مانند Three Billboards، Ready Player One و Ferdinand را تماشا کنند. با کمک این هدست همچنین با تعدادی از ویدیوهای ۳۶۰ درجه ای روبرو می شوند که از موضوعات کلاسیک تا حرکات آکروباتیک و غواصی آزاد را می توانند مشاهده کنند .

اگر چه SkyLights در گذشته نیز با خطوط هوایی Corsair و Air France همکاری داشته است ، اما خطوط هوایی آلاسکا می گوید این اولین بار است که هدست Allosky را در آمریکای شمالی ارائه می دهد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یک =