اخبارویژه

راه اندازی فروشگاه برند Godiva Chocolatier در فرودگاه بین المللی حمد

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی قطر به صورت رسمی اعلام کرد که فروشگاه برند معتبر Godiva Chocolatier در فرودگاه بین المللی حمد راه اندازی شده و مسافران این فرودگاه می توانند از محصولات خوشمزه ی برند مذکور خریداری نمایند.

فروشگاه پیشرو مجهز به برنامه ای پیشرفته بوده که با مراجعه به آن تعدادی سوال را از مراجعه کننده پرسیده و سپس با نتیجه ی بدست آمده گیف باکس هایی حاوی شکلات های Godiva و مطابق با سلیقه ی مسافر را ارائه می دهد.

آقای Thabet Musleh ، معاون ارشد عملیاتی Qatar Duty Free می گوید: ما از همکاری با برند Godiva و ارائه ی محصولات درجه یک آنها در فرودگاه بین المللی حمد بسیار خوشحال هستیم. ما همواره در QDF متعهد به ایجاد تجربه ای منحصربفرد برای مسافران هستیم تا بتوانیم خریدی به یاد ماندنی را به آنها ارائه دهیم.

وی می افزاید: ما از همکاری با یکی از برترین برندهای تولید کننده ی انواع شکلات در جهان هیجان زده هستیم. و برای اولین بار محصولات درجه یک آنها را به عنوان بخشی از مجموعه ی QDF می توانیم به مسافران ارائه دهیم.

آقای Matthew Hodges ، رئیس فروش جهانی برند Godiva می گوید: این واقعیتی انکار نشدنی است که جامعه ی امروز با نسل های پیشین خود تفاوت زیادی دارند. آنها برای خرید یک محصول به تعامل با برند سازنده ی آن نیاز دارند تا به آنها حس ارزشمند بودن را منتقل نماید. برند ما نیز با همکاری در کنار شرکت هواپیمایی قطر و با استفاده از فناوری های پیشرفته ، فروشگاهی را برای تعامل بیشتر با مشتریان راه اندازی نموده است. فروشگاهی که محصولاتی مطابق با میل مشتری را به آنها ارائه می دهد.

مجموعه ی Qatar Duty Free دومین اپراتور بزرگ Duty Free در منطقه ی خاورمیانه بوده و یکی از بزرگترین اپراتورهای Duty Free در جهان است. این مجموعه مجهز به بیش از ۹۰ فروشگاه از برند های معتبر بوده و دارای بیش از ۳۰ رستوران و کافه ی لوکس می باشد. و تمامی این موارد را در یک مساحت ۴۰ هزار متر مربعی و در فرودگاه بین المللی حمد ایجاد نموده است.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + یازده =