اخبارویژه

راه اندازی برنامه ی پاداش جدید شرکت هواپیمایی British Airways

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی British Airways برنامه ی پاداش جدیدی را برای اعضای باشگاه خود راه اندازی نموده است. اعضای باشگاه با استفاده از این برنامه با روش های جدید جمع آوری Avios آشنا شده و می توانند با سرعت بیشتری اقدام به جمع آوری آنها کنند. هم چنین پیشنهادات و خدمات جدیدی به این برنامه افزوده شده و تنها از طریق پرداخت مقدار مشخصی از Avios در اختیار کاربر قرار می گیرد. به طور کلی برنامه ی پاداش جدید گروه هواپیمایی British Airways نسخه ی نهایی و بهبود یافته ی برنامه ی قدیمی بوده و امکانات جدیدی را در اختیار اعضای باشگاه قرار می دهد.

این برنامه از طراحی ساده و زیبایی برخوردار بوده و با بهره مندی از ویژگی های جدید ، کمکی مفید برای مشتریان وفادار British Airways می باشد. با استفاده از این برنامه اعضاء باشگاه می توانند با پرداخت Avios خود از فروشگاهBritish Airways Avios  خرید نمایند. به علاوه از طریق این برنامه می توانید بیانیه ها و اطلاعیه های شرکت را مرور کرده و یا جزئیات حساب کاربری خود را مشاهده کنید. هم چنین می توانید از ۵ خرید آخر خود نیز مطلع شوید.

خانم Carolina Martinoli ، مدیر تجاری و تجربیات مشتریان گروه هواپیمایی British Airways می گوید: برنامه پیشرو یک راه عالی برای مدیریت تعادل مشتریان و اعضای باشگاه خواهد بود. با بهره مندی از این برنامه می توانند از آخرین راه های جمع آوری Avios آگاه شده و همواره خود را به روز نگه دارند. به علاوه با جمع کردن مقدار مشخصی از Avios می توانند بدون هزینه ی اضافی پرواز پاداش را رزرو نمایند.

برنامه ی پاداش گروه هواپیمایی British Airways هم اکنون از طریق فروشگاه های APP Store و Google Play به صورت رایگان قابل دانلود بود. و به زودی پس از دریافت به روزرسانی جدید مزایای بیشتری را در اختیار اعضای باشگاه قرار خواهد داد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 7 =