اخبارویژه

دیدار مدیر اجرایی گروه هواپیمایی قطر با مقامات پارلمان اروپا

دیدار مدیر اجرایی گروه هواپیمایی قطر با مقامات پارلمان اروپا

به گزارش فلایت گلوبال، مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی قطر یعنی آقای Akbar Al Baker در هفته ی جاری و با سفر به شهر بروکسل در کشور بلژیک با مقامات پارلمان و کمیسیون اروپا دیدار کردند. هدف از این جلسات تقویت هر چه بیشتر روابط گروه های هواپیمایی در بازار بزرگ قاره ی اروپا بوده و به نوعی نشان دهنده ی تعهد شرکت هواپیمایی قطر به این بازار خواهد بود.

در طی این دیدار مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی قطر ، با چندین نفر از مقامات پارلمان اروپا دیدار داشته و با هر یک از آنها در رابطه با بخش های گوناگون صحبت کرد. آقای Akbar Al Baker ، مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی قطر می گوید: پشتیبانی از بازار بزرگ کشورهای اروپایی برای گروه ما و کشور قطر برای ما بسیار ارزشمند است. در این جلسات ما به دنبال ایجاد فرصت هایی جدید خواهیم بود فرصت هایی که بتوانند سبب پیشرفت هر دو طرف در این صنعت شده و گزینه های بیشتری را در اختیار مسافران ما قرار دهد. به علاوه گروه ما از اتحادیه ی اروپا بابت پشتیبانی هایشان از دولت کشورمان بسیار سپاسگزاریم.

جالب است بدانید که گروه هواپیمایی قطر به زودی قراردادی نهایی را با اتحادیه ی اروپا امضا خواهد کرد. طی این قرارداد گروه هواپیمایی قطر می تواند فعالیت های خود را ما بین مقاصد اروپایی و کشور قطر بیش از پیش گسترش دهد. این قرارداد فرصت هایی جدید را در اختیار آنها قرار داده و سبب رشد همکاری های دو جانبه ی آنها خواهد شد.

شرکت هواپیمایی قطر در حال حاضر تعداد ۶۱۷ پرواز را به صورت هفتگی و به مقاصد مختلف در قاره ی اروپا مدیریت می کند. این گروه به طور متوسط در ماه گذشته ۹۱ هزار مسافر را به بیش از ۵۰ مقصد اروپایی هدایت کرده است. به علاوه شرکت هواپیمایی پیشرو در ۱۸ ماه گذشته تعداد ۱۵ مقصد جدید اروپایی را به شبکه ی پروازی خود افزوده است. به طوری که در حال حاضر این گروه به ۵۶ مقصد در قاره ی اروپا دسترسی دارد.

منبع 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − دوازده =