اخبارویژه

درگذشت مدیرعامل سابق شرکت هواپیمایی لوفتهانزا

به گزارش فلایت گلوبال،طبق اطلاعیه ی رسمی شرکت هواپیمایی لوفتهانزا ، آقای Wolfgang Mayrhuber مدیرعامل سابق این گروه در روز شنبه ی هفته ی جاری در سن ۷۱ سالگی و بر اثر بیماری درگذشت.آقای Carsten Spohr ، رئیس هیئت اجرایی شرکت هواپیمایی لوفتهانزا در تمجید از آقای مایرهوبر می گوید: ولفگانگ مایرهوبر بیش از ۴۵ سال در گروه ما فعالیت کرد. من و تمامی کارکنان شرکت لوفتهانزا از او بابت خدمات فوق العاده اش تشکر می کنیم. افکار و همدردی ما با خانواده ی او خواهد بود.

آقای ولفگانگ مایرهوبر به مدت بیش از ۴۰ سال در شرکت هواپیمایی لوفتهانزا خدمت رسانی کرد. ایشان ابتدا در سال ۱۹۷۰ میلادی کار خود را در زمینه نگهداری از موتور هواپیما در شهر هامبورگ آغاز نمود و سپس پس از چندین موقعیت شغلی متفاوت سرانجام در سال ۱۹۹۴ به عنوان مدیرعامل شرکت هواپیمایی لوفتهانزا انتخاب گردید. به پاس خدمات آقای مایرهوبر در طی چندین سال گذشته ، گروه لوفتهانزا در حال حاضر به عنوان یکی از برجسته ترین حامل های هوایی در جهان شناخته می شود.

شرکت هواپیمایی لوفتهانزا حامل هوایی ملی کشور آلمان است. این گروه ابتدا در سال ۱۹۵۳ میلادی و در شهر کلن آلمان فعالیت خود را آغاز نمود و در حال حاضر یکی از برترین شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان می باشد. دفتر مرکزی گروه لوفتهانزا در شهر کلن قرار داشته و فرودگاه بین المللی فرانکفورت نیز به عنوان قطب اصلی پروازهای این شرکت شناخته می شود. در حال حاضر شرکت هواپیمایی لوفتهانزا مجهز به ناوگانی بزرگ از برترین جت های مسافربری جهان بوده و شبکه ی پروازی آن مقاصد متعددی را در سراسر جهان پوشش می دهد. به علاوه جمله ی زیبای “Nonstop you” به عنوان شعار این گروه آلمانی شناخته می شود.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − یک =