اخبارسفر

خواستگاری پیرمرد پرحاشیه از دختر جوان مهماندار در هواپیما پلیس را به خنده انداخت

پیرمرد عاشق برای جلب توجه مهماندار یک هواپیما دست به اقدامی عجیب زد.

نقشه ی عجیب پیرمرد برای به دست آوردن دل مهماندار هواپیما رسانه ای شد. ماجرا از آن قرار است که در یکی از پرواز های صربستان که به مقصد فرانکفورت در حال پرواز بود ناگهان خبری به گوش خلبان رسید که حاکی از بمب گذاری داخل هواپیما بوده است.

پس از شنیدن این خبر توسط مسافران رعب و وحشتی در فضای هواپیما پیچید که خدمه ها مجبور به در جریان گذاشتن پلیس شدند.

در این میان پیرمرد عاشق که نامش منتشر نشده است از جایش بلند شد و با فریاد گفت که او بمب را پنهان کرده است و بمب خطرناکی است که جان مسافران را به خطر می اندازد این ادعا در عرض چند لحظه تمام نظم هواپیما را بهم زد.

با وارد شدن پلیس به این ماجرا جستجوهای پلیسی برای کشف بمب آغاز شد اما در این میان چهره خونسرد پیرمرد که هیچ نگرانی در آن دیده نمی شد موجب تعجب ماموران شد و باعث شد که پلیس به او مظنون شود.

یکی از ماموران ویژه پیرمرد را به اتاق دیگری برد و از او بازجویی کرد و در همان ابتدا متوجه شد که ماجرای بمب گذاری فریبی بیش نبوده برای همین علت اصلی را از او جویا شد که پاسخ غیرقابل منتظره او پلیس را به خنده واداشت.

پیرمرد عاشق به مامورپلیس گفت که در یکی از پرواز های فرانکفورت عاشق مهماندار جوانی شده است اما خواستگاری و ابراز علاقه او کاری را از پیش نبرد بلکه موجب ناراحتی مهماندار نیز شد.

وی در ادامه افزود که حالا برای این که مجدد از مهماندار خواستگاری کند با طراحی نقشه بمب گذاری قصد داشت که دختر جوان را در صربستان نگه دارد تا بتواند مجدد پیشنهادش را مطرح کرده و او را راضی به ازدواج کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =