اخبارویژه

خطوط هواپیمایی گروه لوفت هانزا در مارس ۲۰۱۹ بیش از ۱۱ میلیون مسافر را در اختیار دارد

به گزارش فلایت گلوبال، در ماه مارس ۲۰۱۹، شرکت های هواپیمایی گروه لوفت هانزا بیش از ۱۱ میلیون مسافر را پذیرفتند. این نشان می دهد افزایش ۱٫۷٪ نسبت به ماه قبل سال گذشته است. کیلومتر نسبت به سال گذشته ۴٫۹٪ ، در عین حال، فروش ۴٫۱٪ افزایش یافته است. علاوه بر این در مقایسه با مارس ۲۰۱۸، عامل بار صندلی با ۰٫۷ درصد افزایش به ۸۰٫۵ درصد افزایش یافت. این امر تا حدی به دلیل تعلیق تعطیلات عید پاک است که به ماه مارس سال گذشته رسیده است.

در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ به طور کلی، خطوط هوایی گروه لوفت هانزا از بیش از ۲۹ میلیون مسافر، ۳/۱ درصد بیشتر از سه ماهه اول سال گذشته داشتند. در نرخ ۷۷٫۹ درصد، میزان بارگذاری صندلی در سه ماهه اول سال گذشته برابر با سال قبل بود.

ظرفیت حمل و نقل در ماه مارس ۱۰٫۵ درصد افزایش در سال گذشته بود، در حالی که فروش به لحاظ كيلومتري ۱٫۱ درصد پایین تر بود. این نتیجه در یک عامل بار از ۶۴٫۷٪، که ۷٫۶ درصد کمتر است. ظرف سه ماه اول سال ۲۰۱۹ ظرفیت باربری ۸٫۶٪ افزایش یافت. فروش در همان دوره به میزان ۳٫۰٪ کاهش یافت. این نتیجه در یک عامل بار کمتر از ۷٫۵ درصد است.

شبكه خطوط هوایی با حدود ۸٫۴ میلیون مسافر

خطوط هوایی شرکتهای هواپیمایی لوفت هانزا، شركت هواپيمايي سوئيس، هواپيمايي استراليا   ، و در ماه مارس حدود ۸٫۴ میلیون مسافر را حمل کردند که ۲٫۵٪ بیشتر از ماه مشابه سال گذشته بوده است، اگر چه برخی از تعطیلات عید پاک در سال گذشته در ماه مارس بود

در ماه مارس، تعداد پیشنهادات صندلی-کیلومتر در مقایسه با سال قبل ۴٫۴ درصد افزایش یافته است. فروش در همین مدت ۳٫۲٪ افزایش یافت. این عامل عامل بارگذاری صندلی را ۱٫۰ درصد تا ۸۰٫۲ درصد کاهش داد.

در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ به طور کلی، شبکه های هواپیمایی حدود ۲۲ میلیون مسافر را حمل می کردند که ۳٫۳ درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل بود. فاکتور بارگذاری صندلی در این دوره، ۰٫۱ درصد افزایش به ۷۷٫۸ درصد رسید. این براساس افزایش ۵٫۶٪ در تعداد کرسی های ارائه شده و افزایش ۵٫۵٪ در فروش است.

 

قطب هوايي وين با قوی ترین رشد مسافر

قویترین رشد در ماه مارس توسط خطوط هوایی شبکه در مرکز وین ثبت شده است، با افزایش مسافرتی ۷٫۰٪. در سال جاری، تعداد مسافران در ماه مارس ۳٫۶٪ افزایش یافته است، در مونیخ ۲٫۰٪ و در فرانکفورت ۰٫۷٪ افزایش یافته است. تعداد صندلی های کیلومتر نیز با نرخ های مختلف افزایش یافت: در زوریخ ۹٫۰٪، در مونیخ ۸٫۹٪، در وین ۲٫۲٪ و در فرانکفورت ۰٫۹٪.

در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹، تعداد مسافرین در وین، ۷٫۳٪ در زوریخ، ۱٫۹٪ در مونیخ و ۱٫۷٪ در فرانکفورت افزایش یافت. در همان دوره، تعداد پروازهای در مونیخ ۱۱٫ ۰٪، در زوریخ ۹٫۶٪، در وین و ۶٫۹٪ و در فرانکفورت ۱٫۵٪ افزایش یافت.

هواپیمایی “لوفت هانزا” آلمان در ماه مارس ۵٫۸ میلیون مسافر را حمل و نقل کرد که در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته ۱٫۴٪ افزایش یافته است. افزایش ۳٫۳ درصدی در کالیفرنیا به افزایش ۱٫۸ درصدی در فروش اشاره دارد. عامل بارگذاری صندلی توسط ۱٫۲ درصد به ۳/۸۰ درصد کاهش یافت. در سه ماه اول سال ۲۰۱۹، لوفت هانزا توانست تعداد مسافرانی را که ۲٫۰٪ به ۱۵ میلیون نفر می رسد، افزایش دهد. عامل بارگذاری صندلی به دلیل افزایش ۴٫۳ درصدی ظرفیت و افزایش ۳٫۶ درصدی فروش، ۰٫۵ درصد افزایش به ۷۷٫۶ درصد کاهش یافت.

يورووينگ با نزدیک به ۳ میلیون مسافر

يورووينگ (از جمله خطوط هوایی بروکسل) در ماه مارس حدود ۲٫۹ میلیون مسافر را حمل می کرد. در میان این مجموع، ۲٫۶ میلیون مسافر در پروازهای کوتاه مدت و ۲۹۵،۰۰۰ پرواز در پروازهای طولانی پرواز کردند. این به کاهش ۲/۱٪ در مسیرهای کوتاه مدت و افزایش ۱۵٫۳٪ در مسیرهای طولانی در مقایسه با سال قبل مربوط می شود. افزایش ۷٫۳ درصدی ظرفیت در ماه مارس با افزایش ۸٫۲ درصدی در فروش جبران شد و در نتیجه افزایش ۸۲٫۱٪ در میزان بارگذاری صندلی ۰٫۷ درصد افزایش یافت.

در بخش کوتاه مدت، تعداد کرسی های صندلی در ماه مارس ۰٫۷٪ افزایش یافت، در حالی که تعداد کرسی های صندلی های فروش شده در این مدت ۲٫۵٪ افزایش یافت. در نتیجه، عامل بارگذاری صندلی در این پرواز ها ۱٫۴ درصد بیشتر از ۸۰٫۷ درصد در مارس ۲۰۱۸ ثبت شد. در پرواز های طولانی، عامل بارگذاری صندلی در مقایسه با مدت مشابه نسبت به مدت مشابه ۰٫۹ درصد کاهش پیدا کرد. افزایش ۱۹٫۱ درصدی ظرفیت با افزایش ۱۷٫۸ درصدی در فروش جبران شد.

در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ به طور کلی يورووينگ حدود ۷٫۵ میلیون مسافر را در اختیار داشت، ۲٫۷ درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته. عامل بارگذاری صندلی در سه ماه اول ۰٫۲ درصد افزایش به ۷۸٫۳ درصد رسید. در طول این دوره، عامل بارگذاری صندلی ۹٫۶٪ و فروش ۹٫۶٪ افزایش یافت.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =