اخبارویژه

خدمات ویژه ی گروه British Airways برای محافظت از کرگدن های در حال انقراض

به گزارش فلایت گلوبال،  به مناسبت روز جهانی کرگدن مشتریان گروه هواپیمایی معتبر British Airways از خدمات ویژه ی آنها برای محافظت از این حیوان ارزشمند و در حال انقراض قدردانی کردند. گروه هواپیمایی پیشرو در جدیدترین پروژه ی حفاظتی خود پمپ های آب خورشیدی پیشرفته ای را جهت ارسال آب تمیز و سالم به مسئولان مربوطه اهدا نموده است تا دو عدد از کرگدن های سفید شمالی در خطر انقراض بتوانند از آبی پاکیزه استفاده نمایند.

پارک حفاظت شده ی Ol Pejeta خانه ای برای بزرگترین کرگدن سیاه جهان و در بخش شرقی آفریقا قرار گرفته است. به علاوه این پارک میزبان ۱۲۰ گونه ی جانوری بوده و تنها مکان برای دیدن شامپانزه ها می باشد. گروه هواپیمایی British Airways برای محافظت از گونه های موجود در این منطقه و به دلیل خشکسالی شدید دو عدد پمپ آب دیزلی را به همراه پمپ آب خورشیدی به مسئولان این پارک اهدا کرده است. با بهره مندی از پمپ های جدید کارکنان این منطقه می توانند با نظارت دقیق بر روی آنها آبی سالم و تمیز را در اختیار حیوانات این پارک قرار دهند.

پمپ آب خورشیدی ارسال شده توسط گروه British Airways مجهز به فناوری اینترنت بی سیم Wi-Fi بوده و از فاصله ی ۱۵ کیلومتری به خوبی قابل کنترل و تنظیم می باشد. به علاوه این وسیله به گونه ای در شغل های آموزشی و آینده ی بچه های محلی آن منطقه تاثیر گذار خواهد بود.

آقای Richard Vigne ، رئیس منطقه ی حفاظت شده ی OI Pejeta در کشور کنیا می گوید: ما از همکاری گروه هواپیمایی British Airways و ارسال پمپ های آب خورشیدی آنها بسیار خوشحال هستیم. این پمپ ها از ایجاد گازهای گلخانه ای جلوگیری کرده و چشم اندازی آموزشی برای کودکان ساکن در این منطقه خواهد بود. ما از گروه British Airways و مشتریان آنها بابت این همکاری بسیار سپاس گزاریم.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 6 =