اخبارویژه

حضور Qatar Duty Free در مسابقات CBQ Masters Golf Tournament 2019

به گزارش فلایت گلوبال، Qatar Duty Free که به عنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت هواپیمایی قطر شناخته می شود. به عنوان اسپانسر مسابقات CBQ Masters Golf Tournament 2019 حضور خواهد داشت. این مسابقات از تاریخ ۷ الی ۱۰ مارس در باشگاه Doha Golf برگزار و میزبان ۱۴۴ نفر از برترین ورزشکاران گلف جهان خواهد بود.

Qatar Duty Free به عنوان اسپانسر این مسابقات ، غرفه هایی را در محل برگزاری مسابقات راه اندازی می کند. بازدیدکنندگان مسابقات نیز می توانند به این غرفه ها مراجعه و از خدمات آنها بهره مند شوند. به علاوه QDF بازدیدکنندگان را به حضور در فروشگاه های خود در فرودگاه بین المللی حمد تشویق می کند.

آقای Bruce Bowman ، معاون ارشد Qatar Duty Free می گوید: ما از حضور در مسابقات پیشرو و همکاری با بانک تجاری قطر بسیار خوشحال هستیم. این مسابقات میزبان برترین ورزشکاران گلف در سراسر جهان بوده و مشاهده ی رقابت آنها قطعا جذابیت بالایی خواهد داشت. به علاوه کشور قطر امیدوار است تا سال ۲۰۳۰ میلادی به مرکز رقابت های ورزشی مهم در جهان تبدیل شود و این مسابقات تنها شروع فرآیند پیشرو خواهند بود.

وی می افزاید: Qatar Duty Free همواره متعهد بر این است که مسافران از لحظه ی اول سفر تا زمانی که به خانه ی خود برسند باید از بهترین خدمات بهره مند شوند. ما برای شرکت کنندگان در این رویداد آرزوی موفقیت کرده و بی صبرانه منتظر استقبال از بازدیدکنندگان هستیم.

Qatar Duty Free در فرودگاه بین المللی حمد و به مساحت ۴۰ هزار متر مربع بیش از ۹۰ فروشگاه لوکس از برترین برندهای جهان را در کنار یکدیگر قرار داده و با بیش از ۳۰ رستوران و کافه میزبان مسافران خواهد بود. از برترین برندهای حاضر در این مجموعه نیز می توان به Hugo Boss ، Bulgari ، Gucci و Rolex اشاره نمود.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 13 =