اخبارحوادث

حرکت عجیب مسافر هواپیما که اجازه پرواز نداشت

یک مسافر هواپیما حرکت عجیبی روی بال هواپیما انجام داد در ادامه مشاهده کنید

در فرودگاه لاگوس پایتخت نیجریه یکی از مسافران به دلیل نامعلومی اجازه پرواز نداشتاو حرکت عجیبی در فرودگاه انجام داد و یکی از مسافران نیز از او فیلمبرداری کرده استحرکت عجیب این مسافر باعث توقف تیک آف هواپیما شد این مسافر روی بال هواپیماقرار گرفت و یکی از مسافران این صحنه را دید و به مهماندار هواپیما اطلاع داد به همیندلیل سریع از حرکت هواپیما جلوگیری کردند و جان این فرد را از مرگ نجات دادندو مجرم را بازداشت کردند در ادامه فیلمی از حرکت عجیب مسافر هواپیما کهاجازه پرواز نداشت را در نیک صالحی مشاهده کنید.

در فرودگاه لاگوس پایتخت نیجریه اتفاق عجیبی رخ داد که توسط یکی از مسافران فیلمبرداری شد. در این فرودگاه به یکی از مسافران به دلیل نامعلوم اجازه پروازداده نشد؛ از این رو هواپیما بدون این مسافر قصد پرواز داشت که ناگهان هشداریکی از شاهدان حادثه باعث توقف تیک آف هواپیما شد.

یکی از مسافران از پنجره هواپیما متوجه چیز عجیبی شد؛ او مشاهده کردکه مسافر بازمانده از سفر، تلاش می‌کند در این سفر مسافران را همراهیکند و روی بال هواپیما قرار گرفته است.

زمانی که خلبان موتور‌های بوئینگ ۷۳۷ را روشن کرد تا آماده پرواز شود،یکی از مسافران، مهماندار را از ماجرا باخبر کرد تا هرچه سریع‌تر جلویحرکت هواپیما گرفته شود. ماموران امنیتی فرودگاه به سرعت مجرم راباز داشت کردند و در حقیقت جان او را از یک اتفاق تلخ نجات دادند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + یازده =