اخبارویژه

جشن شرکت هواپیمایی قطر به مناسبت ۱۰ ساله شدن سرویس آنها به شهر نیویورک

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی قطر به مناسبت بیش از ۱۰ سال ارائه ی سرویس موفقیت آمیز به شهر نیویورک جشنی را با حضور افراد سیاسی و کلیدی در صنعت هوایی در عمارت مشهور و تاریخی Cipriani برگزار کرد.

آقای شیخ محمد بن عبدالرحمان آل ثانی ، وزیر امور خارجه ی کشور قطر به عنوان یکی از افراد حاضر در این جشن می گوید: من به گروه هواپیمایی قطر بابت سرویس طولانی مدت آنها ما بین کشور آمریکا و قطر تبریک می گویم. این گروه نمونه ای کامل از عزم و اراده برای رسیدن به اهداف می باشد. در این شرکت هیچ شخص و یا گروهی بالاتر از مسافران و حقوق آنها نبوده و تمامی کارکنان برای رضایت مندی مشتریان خود تلاش می کنند. سرویس ۱۰ ساله ی آنها به کشور آمریکا سبب اتصال و نزدیکی مردم هر دو کشور شده و به شکل قابل توجهی در وضعیت اقتصادی هر دو طرف نقش خواهد داشت.

آقای Akbar Al Baker ، مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی قطر نیز می گوید: این مراسم یکی از هیجان انگیزترین لحظات برای گروه ما است. زیرا مراسم پیشرو نشان دهنده ی بیش از ۱۰ سال خدمت رسانی ما به مردم شهر نیویورک می باشد. ما با مردم این شهر رابطه ای نزدیک داریم زیرا نیویورک به عنوان اولین مقصد ما در کشور آمریکا شناخته می شود. ما هم چنان به تعهدات خود نسبت به بازار قدرتمند کشور آمریکا ادامه داده و به داشتن سهمی از این بازار افتخار می کنیم.

وی می افزاید: گروه هواپیمایی قطر هم چنان روابط نزدیک خود را با شرکت هایی نظیر بوئینگ ، گلف استریم و جت سوئیت حفظ خواهد کرد. شرکت ما همواره به دنبال ارائه ی خدمات جدید بوده و در تلاش است تا گزینه های بیشتری را در اختیار مسافران خود قرار دهد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + دوازده =