اخبارسفر

تور اسپانیا از ۱۱ میلیون تا ۲۸ میلیون تومان

جالب است بدانید ساعات کاری فروشگاه ها در این کشور ممکن است در روزهای اول سفر شما را سردرگم کند. جاذبه های مدرن و مراکز خرید شیک، آثار معماری اسلامی، غذاهای لذیذ از مواردی است که باید در این سفر آن ها را تجربه کنید.

مادرید و بارسلون دو شهر پرطرفدار اسپانیا در میان گردشگران است.

آثار آنتونی گادی یکی از جاذبه های بارسلون است، آثار او شامل کلیسای جامع ساگراد فامیلیا، ساختمان کاسا باتیو و ساختمان کازامیلا است که شهرت جهانی دارند، در نتیجه حتما زمانی را به بازدید از آن ها اختصاص دهید.

موزه پیکاسو بهترین مکان هنرمندان و دوستداران نقاشی بوده و در این موزه بیش از ۳۰۰۰ اثر هنری به نمایش گذاشته شده است.

در بارسلون باید سری به خیابان لارامبلا بزنید. خیابانی مشهور که سراسر آن را فروشگاه ها و رستوران های گران قیمت فرا گرفته است.

کلیسای جامع، فواره گادی، موتسرات و دیگر جاذبه های بارسلون مکان هایی هستند که می توانند سفر شما را جذاب کنند.

اما سفر به مادرید هم خالی از لطف نیست و بیشتر تورهای اسپانیا به صورت ترکیبی اجرا می شوند.

مادرید شهر سر زنده ای است که می تواند هر گردشگری را راضی کند.

موزه پرادو در مادرید یکی از معروف ترین موزه های اسپانیا بوده که در جهان معروف است. مجموعه ای بی نظیر از بیش از ۵ هزار نقاشی در این موزه نگهداری می شود که قابل رقابت با بزرگترین موزه های دنیا را در اختیار دارد.

پارک Buen Retiro و کاخ کریستال از دیگر جاذبه های مادرید است. این پارک تاریخی، سابقه ای طولانی داشته و قدمت آن به قرن هفدهم می رسد. عمارت کاخ کریستال نیز از عمارت های باشکوه داخل پارک بوده که آب نمای دیدنی و استخر جذابی دارد.

باغ ها و کاخ سلطنتی، میدان پلازا مایور، میدان Puerta del Sol، مرکز هنری ملکه سوفیا، معبد دبود از دیگر دیدنی هایی است که نباید در این سفر از آن ها غافل ماند. در ادامه نگاهی به تورهای اسپانیا و قیمت آن ها خواهیم داشت:

قیمت تور اسپانیا

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =