اخبارویژه

توافق اولیه ی Indigo جهت خرید شرکت هواپیمایی Wow Air

به گزارش فلایت گلوبال، با توجه به اخبار منتشر شده ، شرکت هواپیمایی Indigo جهت خرید گروه Wow Air به توافق اولیه رسیده است. این در حالی است که پیش از این شرکت Icelandair به دنبال خرید کمپانی پیشرو بوده است.

شرکت هواپیمایی Indigo یک کمپانی موفق در صنعت هوایی است. این شرکت با سرمایه گذاری بر روی گروه های هواپیمایی کم هزینه تا به امروز موفقیت های بسیاری را کسب نموده است. شرکت هواپیمایی Spirit Airlines نیز یکی از سرمایه گذاری های موفق این کمپانی در کشور آمریکا می باشد.

آقای بیل فرانک ، مشاور مدیریتی گروه هواپیمایی Indigo می گوید: مدیران و کارکنان شرکت Wow Air این قابلیت را دارند تا بتوانند به یک حامل موفق کم هزینه تبدیل شوند. ما برای این گروه دیدگاهی استراتژیک را آماده کرده ایم و بی صبرانه منتظر ارائه ی آن به گروه هواپیمایی پیشرو هستیم.

شرکت هواپیمایی Icelandair نیز یکی از خریداران بالقوه ی گروه Wow Air بوده است. اما به تازگی این شرکت اعلام کرده است که قادر به تامین تعدادی از شرایط خرید این گروه نبوده و خرید آن را لغو نموده است.

شرکت هواپیمایی Wow Air در ماه های گذشته با چندین چالش بزرگ روبرو شده است. این گروه به دلیل عدم توانایی در پرداخت هزینه های لازم ، چهار فروند از هواپیماهای اجاره ای خود را به صاحب آنها بازگردانده است. شرایط پیشرو تنها مختص به این گروه نیست بلکه شرکت هواپیمایی Primera Air نیز به دلایل مذکور و صد البته افزایش قابل توجه قیمت سوخت فعالیت خود را به طور کلی متوقف نموده است.

به علاوه شرکت هواپیمایی Wow Air برای کاهش هزینه ها تعداد ۵ سرویس خود به مقاصد مختلف در کشور آمریکا را متوقف نموده است. اما مقامات گروه هواپیمایی پیشرو اعلام کرده اند که برای ادامه ی کار خود نیازمند یک سرمایه گذار مناسب هستند.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + شش =