اخبارویژه

تسهیل حرکت زائران حج با پروازهای اضافی شرکت هواپیمایی اتحاد

به گزارش فلایت گلوبال، طبق اطلاعات منتشر شده ، شرکت هواپیمایی اتحاد تا تاریخ ۲۸ آگوست پروازهای اضافی به مقصد جده و مدینه را هدایت خواهد کرد. تمامی این پروازها نیز در کنار پروازهای اصلی و به صورت منظم انجام خواهد شد.

مهم ترین مبدا های این پروازها شامل انگلستان ، ایالات متحده ، استرالیا ، نیجریه ، کره ، اندونزی و پاکستان می باشد.

آقای Hareb Mubarak Al Muhairi ، معاون ارشد گروه هواپیمایی اتحاد می گوید: زیات خانه خدا و سفر حج ، تجربه ای شگفت انگیز برای تمامی مسلمانان جهان است. و گروه هواپیمایی ما مفتخر است که در این سفر ، همراه و کمک مسلمانان خواهد بود. تعداد کسانی که با گروه هواپیمایی ما به این سفر می روند نسبت به سال گذشته بیش از ۱۷ درصد رشد داشته است. و گروه ما با آگاهی از این موضوع و ارائه یک پاسخ متقابل و با برنامه ریزی های دقیق ۱۶ پرواز اضافی را به مقصد جده و مدینه هدایت خواهیم کرد.

ما متعهد خواهیم بود که برای مسافران خود ، سفری خاطره انگیز را فراهم کرده و آنها  را در آرامش و سهولت به مقصد و هدف سفر خود برسانیم.

 به علاوه گروه هواپیمایی اتحاد ، تعدادی از کارکنان خود را به صورت اختصاصی برای کمک رسانی به مسافران حج در نظر گرفته است. هم چنین مقررات اضافی و مخصوص به حج ، به تمامی کارکنان هواپیما اطلاع داده شده اند. تا تمامی الزامات و نیازهای مسافران در طول پرواز و در کمترین زمان ممکن فراهم گردد. هم چنین مسافران می توانند به صورت اختصاصی در طول پرواز به کانال های قرآنی دسترسی داشته باشند و یا جهت فریضه های الهی ، جهت قبله نیز به آنان اعلام می شود.

پروازهای برگشت از هر دو شهر جده و مدینه نیز به زائران این امکان را می دهد تا بطری ۵ لیتری از آب زمزم را با خود حمل کرده و هیچ گونه هزینه اضافی در این مورد از آنها گرفته نخواهد شد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 7 =