اخبارویژه

ترکیش ایرلاین به خانه جدید منتقل می شود

به گزارش فلایت گلوبال، انتقال تركيش ايرلاين به خانه جدید خود، فرودگاه استانبول، تا حد زیادی با پیشرفت ۹۶ درصدی به دست می آید. تركيش ايرلاين با حرکت “بزرگ” که یکی از مهمترین پایه های تاریخچه هوايي است را نشان می دهد، تقریبا حرکت تدریجی خود را به فرودگاه استانبول آغاز کرد که تاريخچه آن به ۲۹ اکتبر برمي گردد.

از ۵ آوریل جمعه در ۰۳:۰۰،شروع شده و عملیات نهایی انتقال تا ۹۶ درصد تکمیل می شود، ۱۲ ساعت قبل از برنامه ۴۵ ساعته پیش بینی شده است. همانطور که عملیات جابجايي در روز ۶ آوریل در ساعت ۲۰:۰۰ به پایان می رسد، شرکت هواپیمایی فلگ كرير دوره جدیدی را در خانه جدید خود، فرودگاه استانبول، که مرکز جدید بخش حمل و نقل جهانی خواهد بود، آغاز می کند.

در روند “حرکت بزرگ” با “فرودگاه آتاتورک”،  گفتگو شد که در طول ۸۶ سال گذشته از تركيش ايرلاين به خانه خود رانده شده و به پایگاه اصلی خود بازگشته بود، فرودگاه استانبول نیز به عنوان “بنای یادبود پیروزی”، شناخته شده ، رئیس هیئت مدیره هواپیمایی ترکیه ام ايلكر آيجي گفت؛  اين در حال حاضر بزرگترین پروژه فرودگاهی جهان است، این تسهیلات عظیم، در آینده خطوط تركيش ايرلاين در ابعاد محلي و جهاني به طور قابل ملاحظه اي رشد خواهد كرد و در عین حال به مهمترین نیروی محرکه رشد اقتصادی ما با قابلیتهای فیزیکی و توانایی تبديل خواهد شد.

مأموریت ما در ساختن نام تجاری ما در طول ۸۶ سال گذشته موفقيت ما بوده است، با تاسف اظهار مي كنيم فرودگاه آتاتورک، یک تجربه بسیار غم انگیز برای ما بود. با این حال رشد و تحول غیرقابل توقف برند ما به خصوص در طی ۱۵ سال گذشته، ما را مجبور کرد تا این تصمیم را بگيريم. به این ترتیب که شرکت تركيش ايرلاين قادر نبود که قالب خود را با عملکرد کارآیی رشد خود سازگار کند، نیاز به یک خانه جدید که از توسعه آن پشتیبانی می کند و راه خود را با ظرفیت و سایر توانایی های فیزیکی باز کرده است متولد شده است.

این پروژه برجسته بوده و بزرگترین حامی آن رییس جمهور رضا تییپ اردوغان بوده، وزارت حمل و نقل و زیرساخت های ما ابتكار عمل داشته و اين ايده را حمايت كردند، کنسرسیوم IGA، شرکای تجاری مختلف ما، هر یک از خانواده های ما و هر کس دیگری که رنجي را متحمل شده و ما از همه کسانی که برای این مجموعه فرصت هايي ايجاد كرده اند سپاسگزاریم، که به ما امکان می دهد تا تجربه مسافر و پرواز را به یک پلت فرم کاملا جدید برسانیم. علاوه بر این، من نیز می خواهم که با افتخار اعلام کنم که آینده هواپیمایی جهانی با تركيش ايرلاين در مرکز خود با خانه جدید و با چهره جدیدی از نام تجاری ما توسعه خواهد یافت.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هفده =