اخبارویژه

تركيش كارگو در زمينه حمل محموله هوايي رشد كرد

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت تركيش كارگو موفق به افزایش محموله باربری خود در ماه فوریه ۶/۹ درصد با وجود کاهش در بخش حمل و نقل هوایی جهانی شده است. شرکت حمل و نقل هوایی به طور پیوسته به سمت هدف خود برای تبدیل شدن به یکی از پنج تا از بهترین مارک های حمل و نقل هوایی جهان ادامه می یابد.

تركيش كارگو در طول سال ۲۰۱۹ که بزرگترین عملیات در حال حرکت در جهان را نیز داشته است، به ۷ نقطه در WACD  (اطلاعات جهاني محموله هوايي)  رسید و با افزایش ۶/۹ درصدی در حجم آن، با وجود ۸/۵ كاهش در بازار حمل و نقل هوایی همراه با کاهش ۷/۵ درصد در تقاضا، در ماه ژانویه و فوریه گزارشات مربوط به یاتا (انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی) را اعلام می کند.

حمل و نقل هوایی در سه ماهه اول سال گذشته با ۶/۰ درصد سهم بازار خود را در سه ماهه دوم سال جاری افزایش داد و به رشد ۳/۴ درصدی رسید، در حالی که سهم بازار تجمعی خود را با ۴/۰ درصد افزایش به ۱/۴ درصد افزایش داد و به یک پایدار رشد دست يافت. در این عملکرد موفقیت آمیز تركيش كارگو، رئیس هیئت مدیره هواپیمایی ترکیه و کمیته اجرایی، ام ايلكر آيجي اظهار داشت :ما در مورد افزایش مستمر حمل تركيش كارگو در بازار جهانی حمل و نقل هوایی خوشحال هستیم.

نمی توانیم بگوییم موفقیت ما در طی دو ماه اول سال ۲۰۱۹ شگفتی بود. ما به طور مداوم این دستاوردهای هیجان انگیز را به خصوص در سال های اخیر تجربه می کنیم. به عنوان مثال، در دو سال گذشته، پس از گذر از پنج علامت تجاری مهم جهانی حمل و نقل هوایی از اروپا و شرق دور، از ۱۲ محل به ۷ جایگاه رسیدیم. به خصوص با توجه به این که كاهش تقاضا برای بازار موجب ناراحتی در این بخش با تعداد نا امید کننده می شود، این موفقیت، آینده حمل و نقل ترکیه را بیشتر می کند. با استقرار و استراتژی رشد ما در بازار حمل و نقل هوایی، ترکيش كارگو یکی از پنج برند تجاری حمل و نقل هوایی در جهان خواهد بود. من از تمام همکارانم که به این موفقیت کمک می کنند تشکر می کنم.

با جابجايي عمليات به فرودگاه استانبول، بزرگترین پروژه فرودگاه در جهان، ترکيش كارگو عملیات خود را با فرودگاه آتاتورک و فرودگاه استانبول به عنوان “مرکز دوگانه” ادامه خواهد داد. ترکیه پس از اتمام تمام مراحل فرودگاه استانبول ظرفیت بارگیری ۴ میلیون تن از محموله را در سال به لطف ترمینال محموله خود با فضای داخلی ۳۰۰ هزار متر مربع خواهد داشت.

دست يابي به ۳۰۷ مقصد در ۱۲۴ کشور با ظرفیت خطوط تركيش ايرلاين و علاوه بر آن به صورت اختصاصی را به ۸۶ مقصد با ناوگان هواپیمايي خود پرواز مي كند، ترکيش كارگو همچنان کیفیت خدمات خود را هر روز با زیرساخت و سرمایه گذاری فعلی خود را افزايش مي دهد.

تركيش كارگو، به عنوان یکی از سریعترین محموله های بارگیری هوایی در جهان، با توجه به مقصد های جدید به شبکه پرواز آن، روز به روز سرویس و قابلیت های عملیاتی خود با مزیت های جغرافیایی منحصر به فرد ، را افزایش می دهد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =