اخبارویژه

تركيش ايرلاين شارجه را به عنوان سومين مقصد در امارات متحده به شبكه پروازي خود افزود

به گزارش فلایت گلوبال، تركيش ايرلاين به کشورهای بیشتری نسبت به هر شرکت هواپیمایی دیگر در جهان به طور مداوم شبکه پرواز خود را توسعه مي دهد. شركت هواپيمايي پرچم ملي در حال حاضر پروازهای برنامه ریزی شده به شارجه، یکی از مراکز تفریحی محبوب امارات متحده عربی را آغاز کرده است. شارجه به ۳۰۷ امين مقصدي تبدیل شده که به شبکه پرواز گسترده ای برند جهانی اضافه شده است.

به عنوان مقصد سوم پرواز تركيش ايرلاين در امارات متحده عربی پس از ابوظبی و دبی، پروازهای به شارجه در مسیر استانبول-شارجه-استانبول انجام خواهد شد.

احمد اولمشتور، مدیر بازاریابی تركيش ايرلاين، در طی راه اندازی این مراسم اعلام کرد: “با فرودگاه استانبول، دوره جدیدی برای بخش های هوایی و گردشگری ترکیه آغاز شده است. با داشتن چنین امکانات برجسته ای به عنوان دفاتر مركزي، در حال حاضر ما یک مزیت بی نظیر برای تسریع بیشتر عملکرد شبکه گسترش مان داريم. به عنوان بخشی از این عملکرد، امروز ما بسیار خوشحالیم که شارجه را به عنوان مقصد سوم مان در امارات متحده عربی پس از ابوظبی و دبی به شبکه گسترش پرواز تركيش ايرلاين گسترش می دهیم.

شارجه به عنوان پایتخت فرهنگی جهان عرب انتخاب شده در سال ۱۹۹۸، مقصد خلیج فارس دور از گرمای بیابانی است و سومین سومین و بزرگترین امارات متحده عربی امارات است. مسافرانی که به اینجا مسافرت می کنند، تاریخ، فرهنگ و اقتصاد غنی را جذب مي كنند.

زمان پرواز برنامه ریزی شده به شارجه از ۱۱ آوریل ۲۰۱۹ شروع می شود.

شماره پروازروزهايپروازهاي خروجيپروازهاي ورودي
TK754شنبه. يك شنبه. دوشنبه. سه شنبه. چهارشنبه. پنج شنبه. جمعهIST۰۰:۲۰SHJ۰۵:۵۵
TK 755شنبه. يك شنبه. دوشنبه. سه شنبه. چهارشنبه. پنج شنبه. جمعهSHJ۰۶:۵۰ IST۱۰:۳۵

همه پروازها براساس قوانين ياتا تنظيم شده اند.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =