اخبارویژه

تاریخ آغاز فعالیت رسمی شرکت هواپیمایی Guyana Airways مشخص شد

به گزارش فلایت گلوبال، با توجه به اخبار منتشر شده ، پرونده ی شرکت هواپیمایی Guyana Airways به طور کامل شفاف سازی و بسته شده و این حامل هوایی در تلاش است تا فعالیت های خود را پس از پایان ماه فوریه ی سال آینده ی میلادی راه اندازی نماید.

دادگاه مورد نظر برای رسیدگی به پرونده ی این گروه به همراه سازمان هواپیمایی کشور گویان به صورت رسمی اعلام کردند که مجوز راه اندازی عملیات های پروازی گروه هواپیمایی پیشرو صادر شده است. به علاوه این شرکت می تواند دیگر فعالیت های خود مانند آموزش پرسنل ، استخدام کارمند و جمع آوری دستورالعمل ها و مستندات را از سر گیرد.

شرکت هواپیمایی Guyana Airways در ابتدا قصد دارد با استفاده دو فروند هواپیمای بوئینگ B737 اجاره ایی خود سرویس فرودگاه بین المللی Georgetown Cheddi Jagan به فرودگاه بین المللی هاوانا را راه اندازی نماید. هم چنین از دیگر مقاصد بعدی این گروه هواپیمایی می توان به شهرهایی در کشور آمریکا ، Bridgetown پایتخت کشور باربادوس و Port of Spain در کشور ترینیداد و توباگو اشاره نمود.

شرکت هواپیمایی Guyana Airways ابتدا در سال ۲۰۱۶ میلادی تاسیس و نام آن به ثبت تجاری رسید. اما در ماه جولای سال ۲۰۱۸ میلادی ، سازمان ثبت شرکت ها و موسسات تجاری مجوز این گروه را به دلیل استفاده از نامی مشابه لغو نمود. نام Guyana Airways پیش از این متعلق به یک شرکت هواپیمایی بود که در سال ۱۹۶۳ به ثبت رسید اما این نام در سال ۲۰۰۰ میلادی به اسم Guyana Air تغییر یافت.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 7 =