اخبارویژه

بوئینگ ۷۸۷-۹ Dreamliner به خطوط شرکت هواپیمایی اتحاد در مراکش اضافه می شود

به گزارش فلایت گلوبال، هواپیمای بوئینگ ۷۸۷-۹ Dreamliner که در حال حاضر یکی از پیشرفته ترین هواپیماهای مسافربری در جهان است. به زودی به خطوط شرکت هواپیمایی اتحاد در فرودگاه Rabat پایتخت کشور مراکش افزوده خواهد شد. این هواپیما با ارائه دادن آخرین تکنولوژی های پرواز ، خدمات کاملی را در اختیار مردم مراکش قرار داده و با داشتن ظرفیت بیشتر در حمل محموله های مسافران نیز نقش به سزایی در افزایش تجارت خواهد داشت.

آقای رابین کامارک ، مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی اتحاد می گوید: مراکش یکی از مقصدهای مهم گروه هواپیمایی ما بوده و ارتباط مستحکمی بین آنان و کشور امارات متحده عربی وجود دارد. پرواز ما به شهرهای Casablanca و Rabat بسیار محبوب و مهم بوده و اضافه شدن هواپیما پیشرفته بوئینگ ۷۸۷-۹ Dreamliner نشان دهنده احترام ما به مسافرانی است که خواستار محصولات نوین و خدماتی کامل هستند.

هواپیما بوئینگ ۷۸۷-۹ Dreamliner دارای ۸ سوئیت خصوصی ، ۲۸ استودیو بیزینس و ۱۹۹ صندلی هوشمند در کلاس اقتصادی بوده و با ارائه تکنولوژی های پیشرفته ، یکی از برترین هواپیماهای مسافربری در جهان می باشد.

شرکت هواپیمایی اتحاد برای پاسخگویی به تقضاهای پر تعداد سفرهای تابستانی ، پروازهای هفتگی خود به شهر Rabat را راه اندازی نموده است. این پروازها در روز شنبه هر هفته انجام شده و تا تاریخ ۲۹ سپتامبر سال جاری ادامه خواهد داشت.

شرکت هواپیمایی اتحاد از سال ۲۰۱۶ خطوط هوایی مستقیم خود با کشور مراکش را راه اندازی کرده است. و با اضافه شدن هواپیما پیشرفته بوئینگ ۷۸۷-۹ Dreamliner ، این خط اولین خط پروازی است که هواپیما مذکور در آن شروع به فعالیت خواهد کرد. هم چنین برای مشاهده تاریخ و ساعت پروازهای این هواپیما و مقصد آن می توانید به سایت رسمی شرکت هواپیمایی اتحاد مراجعه نمایید.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + هشت =