اخبارویژه

بوئينگ توليد بوئينگ ۷۳۷ به ۴۲ هواپيما كاهش مي دهد و هيئت امنيتي شكل مي گيرد

به گزارش فلایت گلوبال، بوئينگ توليد هواپيماي ۷۳۷ را تا يك پنجم كاهش مي دهد و هر ماه ۴۲ هواپيماي بوئينگ را توليد مي كند و یک کمیته داخلی برای بررسی چگونگی طراحی و ساخت هواپیماهای خود را ایجاد کرده است. مايلنبورگ دنيس در ۵ آوريل اظهار كرد كه من از هیئت مدیره بوئینگ درخواست كردم که کمیته ای برای مرور سیاست ها و فرآیندهای شرکت در سراسر کشور برای طراحی و توسعه هواپیماهایی که ما می سازیم، ایجاد كنند.

مايلنبورگ اضافه مي كند این کمیته اثربخشی سیاست ها و فرآیندهای ما را برای اطمینان از بالاترین سطح ایمنی در برنامه حداکثري ۷۳۷ و همچنین برنامه های دیگر هواپیمای ما تأیید و توصیه هایی را برای بهبود سیاست ها و روش های ما تأیید خواهد کرد. تولید در ماه اوت به میزان ماهانه ۴۲ هواپیما کاهش خواهد یافت – كاهش تولید ۱۹ درصد از میزان فعلی ۵۲ هواپیما در هر ماه.

این حرکت تقریبا یک ماه طول می کشد تا ۷۳۷ حداکثر پایه در سراسر جهان و به عنوان بوئینگ موثر واقع شود برای تکمیل و تایید تعمیر كه موجب تقويت سيستم ويژگي هاي مانور هواپيما مي شود. بوئینگ همچنین آموزش های پیشرفته خلبان را ایجاد می کند.

مايلنبورگ می گوید: با ادامه کار در این مراحل، سیستم موقت ۷۳۷ را موقتا تنظیم می کنیم تا در حداکثر تحویل را ايجاد كنيم، به همین دلیل ما می توانیم منابع اضافی را برای تمرکز بر صدور نرم افزار و بازگشت حداکثر به پرواز اولویت بندی کنیم. او اضافه مي كند ما با همکاری ما از طریق برنامه هایی برای کاهش تاثیر این تنظیم، با مشتریانمان هماهنگ می کنیم. ما همچنین به طور مستقیم با تامین کنندگان در برنامه های تولید خود کار می کنیم تا اختلالات عملیاتی و تاثیر مالی تغییرات تولید را به حداقل برسانيم.

مايلنبورگ می گوید تغییر نرخ، در سطح اشتغال بوئینگ تاثیر نمی گذارد. پیش از شروع ماهانه، بوئینگ در سال جاری برای افزایش تولید ۷۳۷ از ماهانه ۵۲ تا ۵۷ هواپیما در نظر گرفته بود. بوئينگ مي گويد، اعضاي هيئت جديد كميته بوئينگ شامل معاون پیشین ستاد مشترک ستاد مشترک ایالات متحده، ادونود جیمبستیانی، مدیر اجرایی شرکت بیوتکنولوژی آمگان، رابرت برادوی، مدیر اجرایی شرکت دوک انرژی لیندون خوب و ادوارد لیید، مدیر عامل سابق شرک Allstate است.

این افراد به دلیل تجربیات جمعی و گسترده خود که شامل نقش های رهبری در صنایع شرکت ها، صنایع نظارتی و نهادهای دولتی هستند که در آن ایمنی و ایمنی زندگی اهمیت دارد، انتخاب شده اند. “، میلنبورگ می گوید: این افراد به این کمیته خدمت می کنند.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =