اخبارویژه

به گروه لوفت هانزا برای شهروندی شرکتی خوب هديه اي اعطاء شد

به گزارش فلایت گلوبال، بخش FMC كنگره ايالات متحده بخاطر تعهدات اجتماعي شركت لوفت هانزا جايزه ۲۰۱۹ را به اين گروه اهدا كرد. انجمن اعضای سابق کنگره (FMC) از شرکت لوفت هانزا به خاطر اقدامات سازمانی پایدار خود قدردانی کرد.كارستن اسپور، رئیس هیئت اجرایی شعبه هلند لوفت هانزا  ، جایزه سازمان ملل متحد را در ضيافت سالانه در واشنگتن دی سی، پذیرفت.

کارستن اسپور در مراسم تحلیف روز چهارشنبه گفت: “موفقیت تجاری پایدار تنها در صورتی امکان پذیر است که ما بتوانیم مسئولیت های اجتماعی و مسئولیت خود را برای محیط زیست حفظ کنیم. بنابراین تعهد اجتماعی برای همه شرکت های گروه لوفت هانزا یکی از اولویت های مهم است.” دلیل دیگری برای من این است که خوشحال هستم که کار ما در حال حاضر جایزه بین المللی را به دست آورده شده است. من این افتخار را امروز از جانب همه ۱۳۵،۰۰۰ کارمند گروه لوفتانزا می پذیرم که اين جايزه نشانگر تعهد بالاي آن هاست.

مسئولیت اجتماعی و محیط زیست یک رهبر مرکزی و استراتژیک برای گروه لوفت هانساست. به عنوان یک شهروند جهانی فعال در سراسر جهان، پشتیبانی گروه لوفت هانزا از آگوادایلا، منطقه پورتوریکو پس از طوفان ماریا در پاییز ۲۰۱۷ يك امر قابل توجه است. بخش فني لوفت هانزا در آگوادايلا فعال است. طوفان بخش برق و خدمات را در اين شهر از بين برده و يك محموله كمكي لوفت هانزا MD11F به ميزان ۸۰ تن به شعبه منطقه ارسال شده است.

شركت FMC همچنین از گروه لوفت هانزا برای محموله انسان دوستانه در كنيا سپاسگزاري مي كند. در اين كشور، پزشكان هر ساله، صدها كودك را مداوا و مراقبت مي كنند.

گروه لوفت هانزا اولین گروه هواپیمایی برای دریافت این جایزه است.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − یک =