اخبارویژه

بهبود مراکز مدیریت گروه هواپیمایی لوفتهانزا در شهرهای مختلف

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی لوفتهانزا در حال بهینه سازی مراکز مدیریت خود در شهرهای مونیخ ، فرانکفورت ، زوریخ و وین بوده و تمرکز بالایی بر روی سیستم چندگانه ی انعطاف پذیر دارد. به طوری که با شناسایی سریع بهترین نقاط بتواند در کمترین زمان ناوگان و خطوط هوایی خود را به آنجا منتقل کرده و رشد و بهره وری بالایی را کسب نماید.

با توجه به تصمیمات مقامات شرکت هواپیمایی لوفتهانزا ، این گروه قصد دارد با سرمایه گذاری بر روی شعبه ی اصلی خود در شهر مونیخ تمرکز خود را بر روی مقاصد آسیایی افزایش داده و آنها را توسعه دهد. به علاوه این گروه پیش بینی می کند که هر یک از مراکز آنها در سال ۲۰۱۹ نسبت به سال گذشته رشد قابل توجهی خواهند داشت. هم چنین این شرکت علاوه بر افزایش تعداد پروازهای خود از مونیخ به دو مقصد سئول و سنگاپور قصد دارد در تابستان سال آینده ی میلادی خطوط هوایی مونیخ به بانکوک را نیز راه اندازی نماید. لازم به ذکر است که بلیط های این خط هوایی از ماه اکتبر سال جاری میلادی قابل رزرو است. برای تقویت هر چه بیشتر خطو هوایی لوفتهانزا به مقاصد آسیایی ، خط هوایی فرانکفورت – اوزاکا به شهر مونیخ منتقل می شود.

شرکت هواپیمایی لوفتهانزا در تابستان سال ۲۰۱۸ تعداد ۵ فروند از هواپیمای ایرباس A380 خود را از مرکز فرانکفورت به شهر مونیخ منتقل کرد و این انتقال به خوبی در بازار پذیرفته شد و موفقیت بزرگی را برای این گروه به ارمغان آورد. با توجه به این نتایج نیز گروه هواپیمایی لوفتهانزا قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ دیگر هواپیماهای ایرباس A380 موجود در مرکز فرانکفورت را به مونیخ منتقل کند. به علاوه ۳ فروند هواپیمای ایرباس A320 با توجه به طرح های حمایتی پیشرو از فرانکفورت به مونیخ منتقل شده و تعداد ۳ فروند هواپیمای بمباردیر CRJ900 نیز از مونیخ به فرانکفورت منتقل خواهند شد.

شرکت هواپیمایی لوفتهانزا اعلام کرده است که برای ارائه ی خدمات درجه یک و فرست کلاس در مرکز شهر مونیخ تمامی هواپیماهای ایرباس مدل A340-600 این گروه که در مرکز فرانکفورت مستقر هستند به شهر مونیخ انتقال داده می شوند. لازم به ذکر است که گروه لوفتهانزا با توجه به عملکرد فوق العاده ی دو مرکز زوریخ و وین برنامه های گسترش دهنده ای را برای هر یک از آنها در نظر گرفته تا بتواند مقاصد اروپایی خود را نیز تقویت نماید.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =