اخبارویژه

بریتیش‌‌ایرویز فروش ژانویه را آغاز می‌کند

به گزارش فلایت گلوبال،بریتیش ایر‌ویز قصد داردخیلی زود پیشنهاد سالیانه فروش خود به بیش از ۱۰۰ مقصد را در ماه ژانویه آغاز کند. این پیشنهاد‌های فروش که در ساعت ۱۱:۵۹ دقیقه بعد‌از ‌ظهر ۳۱ ژانویه ۲۰۱۹ پایان می‌یابد ،شامل مسیر‌های جدید به چارلستون،پترز‌بورگ،دوربان،اوساکا و همچنین مقاصدی محبوب چون لاس‌وگاس و کانکون می‌باشد.

این برنامه‌های پروازی که شامل جزییات مربوط به تعطیلات و انتخاب پرواز است، شامل آفر تعطیلات دو روزه از ۹۹ پوند، تعطیلات در سواحل اروپا هزینه هر نفر از ۱۷۹ پوند، تعطیلات در کارائیب از ۴۹۹ پوند می‌باشد.

نیو‌یورک از بیشترین مقاصد مورد جستجو در سایتba.com در سال ۲۰۱۸ بوده است. که با هزینه ۳۷۹ پوند سه شب اقامت  و بلیط‌بازگشت World Traveller در دسترس است.به‌عنوان بخشی از مشارکت بریتیش ایر‌ویز با هواپیمایی امریکن ،هزینه‌های سفر بسیاری مسیر‌های ایالات‌متحده در دسترس است.هواپیمایی‌امریکن و بریتیش ایر‌ویز با یکد‌یگر روزانه ۷۰ پرواز از لندن به  ایالات‌متحده را انجام می‌دهند.

وب‌سایت هواپیمایی ba.com انتظار  دارد که از باکس‌روزانه ، افراد مقاصد مورد‌نظر تعطیلات خود را  انتخاب نمایند و از تاریخ دوم ژانویه ‌درپی جشن‌های کریسمس و برنامه‌های تفریحی سان ‌سیکر، افزایش میزان جستجو‌گران سایت می‌باشد

“آندرو  بریم”مدیر‍‌بازرگانی بریتیش ایر‌ویز گفت:”این هیجانی‌ترین بخش فروش ما در سال است. که در‌واقع از ۲۰ دسا‌مبر اقدام به کار می‌کنیم تا مشتریان ما زمان کافی برای برنامه‌ریزی تعطیلاتشان و  تهیه هدایای که در لحظات آخر خریداری می‌کنند، داشته باشند.

برای کسانی که به‌دنبال خرید  مقاطعه در بست و خرید یکجا هستند،  بهترین سفر‌ها در تعطیلات با بریتیش‌‌ایرویز شامل موارد ذیل خواهد بود:

 نیو‌یورک-آفر تعطیلات‌بریتیش ایر‌ویز سه شب اقامت در هتل ۳ ستاره مرا‌کش هزینه به‌ازای هرنفر از ۳۷۹ پوند،زمان سفر از ۸ ژانویه تا ۲۸ فور‌یه شامل بلیط برگشت World Traveller از هیترو ‌ لندن و اقامت.جهت رزرو تا ۳۱ ژانویه به لینک ba.com/newyork مراجعه و یا با شماره ۰۳۴۴۴۹۳۰۱۲۲ تماس حاصل فرمایید.

نیو‌اورلئان –آفر بریتیش ایر‌ویز برای ۵ شب اقامت در  هتل ۴ ستاره International House هزینه به‌ازای هرنفر از ۵۹۹ پوند،زمان سفر از۱نوامبر تا ۳۰ نوامبر.شامل بلیط پرواز  برگشت World Traveller از لندن‌هیترو و اقامت.. .جهت رزرو تا ۳۱ ژانویه به لینک ba.com/new-orleansمراجعه و یا با شماره ۰۳۴۴۴۹۳۰۱۲۲ تماس حاصل فرمایید.

ابو‌ظبی– آفر بریتیش ایر‌ویز سه‌شب اقامت در هتل ۴ ستاره  Le Meridien Abu Dhabi هزینه به‌ازای هرنفر از۳۹۹ پوند ،زمان سفر از۱ ژوئن تا۳۰ ژوئن،شامل بلیط برگشت World Traveller از لندن‌هیترو و اقامت. جهت رزرو تا ۳۱ ژانویه به لینک ba.com/abudhabiمراجعه و یا با شماره ۰۳۴۴۴۹۳۰۱۲۳ تماس حاصل فرمایید.

سیشل– آفر بریتیش ایر‌ویز برای هفت شب اقامت در هتل ۴ ستاره Coral Strand Hotel هزینه به‌ازای هرنفر از۸۹۹پوند،زمان‌سفر از ۳ژوئن تا۷ جولای. شامل بلیط برگشت World Traveller از لندن‌هیترو و اقامت همراه باصرف صبحانه. جهت رزرو تا ۳۱ ژانویه به لینک  ba.com/seychelles مراجعه و یا با شماره ۰۸۴۴۴۹۳۰۷۸۷ تماس حاصل فرمایید.

پراگ- آفر تعطیلات بریتیش ایر‌ویز  برای دوشب اقامت در هتل ۴ ستاره ،هزینه به‌ازای هر نفر از ۱۱۹ پوند،تاریخ سفر از ۹ مارس تا ۱۳ مارس،شامل پرواز برگشت Euro Traveller از لندن‌هیترو و اقامت همراه با صرف صبحانه. جهت رزرو تا ۳۱ ژانویه به لینک ba.com/prague مراجعه و یا با شماره ۰۳۴۴۴۹۳۰۱۲۵ تماس حاصل فرمایید.

لاس‌وگاس- آفر تعطیلات بریتیش ایر‌ویز  برای پنج شب اقامت در هتل۳ ستاره  The D Las Vegas، هزینه به‌ازای هر نفر از ۳۹۹  پوند ،تاریخ سفر از ۱۰ نوامبر تا ۳۰ نوامبر .شامل بلیط برگشت از گاتویک‌لندن و اقامت. جهت رزرو تا ۳۱ ژانویه به لینک ba.com/las-vegasمراجعه و یا با شماره۰۳۴۴۴۹۳۰۱۲۲ تماس حاصل فرمایید.

موریس- آفر تعطیلات بریتیش ایر‌ویز برای هفت شب  در هتل سه ستاره Tropical Attitude،هزینه به‌ازای هر نفر از ۷۹۹ پوندتاریخ سفر از ۱ ژوئن تا ۳۰ ژوئن.شامل بلیط برگشت World Traveller از لندن‌گاتویگ و اقامت همراه با صرف صبحانه. جهت رزرو تا ۳۱ ژانویه به لینک ba.com/mauritiusمراجعه و یا تلفن ۰۳۴۴۴۹۳۰۷۷۸ تماس حاصل فرمایید.

کارائیب- آفر تعطیلات بریتیش ایر‌ویز‌توبا‌کو برای هفت شب اقامت در هتل سه ستاره

 Grafton Beach Resort   به‌ازای هر نفر از ۴۹۹ پوند ،تار‌یخ سفر از ۱ ژوئن تا ۳۰ ژوئن. شامل بلیط برگشت World Travellerاز لندن‌گاتویگ و اقامت همراه با صرف صبحانه. جهت رزرو تا ۳۱ ژانویه به لینک ba.com/tobagoمراجعه و ۰۳۴۴۴۹۳۰۱۲۰ تماس حاصل فرمایید.

تنریف- آفر تعطیلات بریتیش ایر‌ویز برای هفت شب اقامت در هتل سه ستاره

Sol Puerto de la Cruz Tenerife هزینه به‌ازای هر نفر از ۲۳۹ پوند. از  ماه مه۶ تا ۱۵ ماه مه.شامل پروازبرگشت  از لندن‌گاتویگ و اقامت همراه با صرف صبحانه.شامل بلیط برگشت Euro Traveller از لندن‌گاتویگ و اقامت همراه با صرف صبحانه. جهت رزرو تا ۳۱ ژانویه به لینک ba.com/tenerife مراجعه و یا با شماره ۰۳۴۴۴۹۳۰۱۲۵ تماس حاصل فرمایید.

رم- آفر تعطیلات بریتیش ایر‌ویز برای دو شب اقامت در هتل سه ستاره Cilicia هزینه به‌ازای هر نفر ۹۹ پوند،تار‌یخ‌سفر از ۳ فوریه تا ۵ فوریه  شامل بلیط برگشت Euro Traveller از لندن‌گاتویگ و اقامت همراه با صرف صبحانه. جهت رزرو تا ۳۱ ژانویه به لینک ba.com/rome مراجعه و یا با شماره۰۳۴۴۴۹۳۰۱۲۵ تماس حاصل فرمایید.

بار‌سلونا- آفر تعطیلات بریتیش ایر‌ویز برای دو شب اقامت در هتل دو ستاره Lami هزینه به‌ازای نفر از ۹۹ پوند.تا‌ریخ سفر ۴ فوریه تا ۷ فوریه شامل بلیط برگشت Euro Traveller از لندن‌گاتویگ و اقامت. . جهت رزرو تا ۳۱ ژانویه به لینکba.com/barcelona مراجعه و یا با شماره۰۳۴۴۴۹۳۰۱۲۵ تماس حاصل فرمایید.

برای افرادی که قبلا محل‌اقامت خود را تعیین کرده‌اند،آفرصرفا بلیط‌برگشت از قیمت‌های ذیل شروع می‌شود:

برگشت آستین از ۳۶۴ پوند

برگشت فلوریدا از ۲۹۹ پوند

برگشت مسقط از ۳۳۵

برگشت شیکاگو از ۲۹۵ پوند

برگشت سیدنی از ۶۰۹ پوند

برگشت بانکوک از ۴۳۹ پوند

برگشت اوساکا از ۶۴۹ پوند

برگشت نشویل از۳۷۵ پوند

پترزبورگ برگشت از ۴۱۹ پوند

ژوهانسبرگ برگشت از ۴۱۵ پوند

شانگهای برگشت از ۴۱۰ پوند

سنگا‌پور برگشت از ۴۱۹ پوند

مسیر‌های انتخابی در Club Europe, Club World و First:

برگشت نشویل  Club Europeاز ۱۳۹۳ پوند

برگشت نیو‌یورک Club Europeاز ۱۶۴۰ پوند

پرواز واتومبیل

لوس‌آنجلس-آفر بریتیش ایر‌ویز برای هفت روز ،هزینه به‌ازای هر نفر از ۳۷۹ پوند،تار‌یخ سفر از ۸ ژانویه تا ۳۱ ماه مارس ،شامل بلیط برگشت World Travellerاز لندن‌هیترو و اتومبیل اکونومی. جهت رزرو تا ۳۱ ژانویه به لینک ba.com/carمراجعه نمایید.

دوربان- آفر بریتیش ایر‌ویز برای هفت روز به‌ازای هر نفر از۴۴۹ پوند ،تار‌یخ سفر ۱ ماه مه تا ۳۱ ماه مه شامل بلیط برگشت World Travellerاز لندن‌هیترو و یک اتومبیل. جهت رزرو تا ۳۱ ژانویه به لینکba.com/car مراجعه نمایید.

منبع

 

 

 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =