اخبارویژه

بريتيش ايرويز برای اولین بار و تنها هواپیمایی كه پاداش اوتيسم را دريافت مي كند

به گزارش فلایت گلوبال، به بريتيش ايرويزجایزه دوستانه اوتیسم توسط انجمن ملی اوتیستیک اهداء مي شود ، به تنها شرکت هواپیمایی دوستانه اوتیست در انگلستان تبديل مي شود. شرکت هواپیمایی سرمایه گذاری قابل توجهی را در زمینه آموزش در دسترس برای همه کارکنان خدمات درمانی ادامه می دهد. پیشرفت بیشتر مشتریان با معلولیت های پنهان و قابل مشاهده در سده بريتيش ايرويز است.

در جشن روز جهانی آگاهی اوتیسم (۲ آوریل)، بريتيش ايزويز امروز اعلام کرد که این اولین هواپیمایی است که جایزه دوستانه “اوتیسم” مشهور است که توسط انجمن ملی اوتیستیک تأیید شده است. در جشن روز جهانی آگاهی اوتیسم (۲ آوریل)، بريتيش ايزويز اعلام کرد که این اولین هواپیمایی است که جایزه دوستانه “اوتیسم” مشهور را توسط انجمن ملی اوتیستیک دريافت كرده است.

این شرکت هواپیمایی برای کارهایی که در حال انجام است برای بالا بردن آگاهی از اوتیسم در میان کارکنان خود و ایجاد یک تجربه سفر شخصی برای مشتریان اوتیستیک، به آنها اجازه می دهد تا به طور مستقل پرواز کنند، شناخته شده است.

همانطور که بريتيش ايزويز سالگرد صد سالگی خود را جشن می گیرد، این شرکت هواپیمایی با همکاری تعدادی از موسسات خیریه متخصص، از جمله انجمن ملی اوتیستیک همکاری می کند و پیشرفت هایی را برای بهبود تجربه برای همه مشتریانی که نیازمند کمک های اضافی هستند، از جمله افرادی که مبتلا به اوتیسم و معلولیت دیگر پنهان شده اند.

کارولینای مارتینلی، مدیر تجاری و روابط عمومي بریتیش ایرویز، گفت: “من واقعا افتخار میکنم که بريتيش ايزويز به عنوان نخستین شرکت هواپیمایی در انگلستان شناخته شده است. ما از تقریبا نیمی از مشتریان که هر ساله به کمک های ویژه نیاز دارند، خوش آمد مي گوييم. ما در طول سال های ، پیشرفت های بیشتری را برای این مشتریان به ارمغان خواهيم آورد.

این شامل یک تیم جدید، متخصص در مراکز تماس با مشتریان ما، اطلاعات در دسترس مشتري و آموزش بیشتر برای همکاران است. ما همچنین درک می کنیم که مشتریان ما مبتلا به اوتیسم اغلب در محیط های جدید دچار استرس شده و منكوب مي شوند و به همین دلیل ما یک راهنمای گام به گام از تجربه مسافرت بريتيش ايزويز را ایجاد می کنیم که خیلی زود است که اين قضيه را با مشتریان به اشتراک می گذارم. ”

تام پرستر، رئیس کمپین های ملی اوتیستیک و مشارکت عمومی، گفت: “ما خوشحالیم که قادر به تشخیص بريتيش ايزويز به عنوان اولین شرکت هواپیمایی دوستانه اوتیسم در انگلستان باشیم. شرکت هواپیمایی برای به دست آوردن جایزه دوستانه معتبر اوتیسم، ایجاد تغییرات در آموزش کارکنان، نوع اطلاعاتی که برای مشتریان و فرآیند روشن و خاموش کردن یک هواپیمای بريتيش ايزويز انجام می شود، سخت تلاش کرده است.

با در نظر گرفتن این مراحل، در حال حاضر و در آینده، بريتيش ايزويز افتتاح سرویس جهانی مشهور مشتری خود و همکاری با ما برای کمک به ایجاد یک جامعه که برای افراد مبتلا به اوتیستیک کار می کند.

پشتیبانی از مشتریان با نیازهای اضافی

در اوایل سال جاری، بريتيش ايزويز کمپین فراتر از دسترس پذيري را راه اندازی کرد، بزرگترین برنامه آموزش جهانی در دسترس، توانمند ساختن همکارانش برای حمایت کامل از مشتریانی که نیازمند کمک های اضافی بودند.

علاوه بر این سرمایه گذاری قابل توجه در آموزش و پرورش در دسترس بودن، شرکت هواپیمایی تایوان از كمپين پنهان “آفتابگردان” حمایت می کند، روش بسیار ظریفی برای مشتریان اجازه می دهد که عوامل سرویس گیرنده سرویس بريتيش ايزويز از معلولیت پنهانی خود برخوردار باشند و ممکن است نیاز به کمک اضافی داشته باشند.

خطوط هوایی به طور منظم با گروه مشاوره ای خود تماس قرار می گیرد و تعدادی از پیشرفت ها را در همه مراحل سفر مشتری، از رزرو تا ورود به مقصد انجام داده است، و منجر به افزایش چشمگیر رضایت مشتری از مشتریان با معلولیت های پنهان و قابل مشاهده می شود.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 4 =