اخبارویژه

برنامه ی شرکت هواپیمایی Nesma Airlines برای خرید هواپیماهای جدید

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی Nesma Airlines امیدوار است ما بین ماه های ژوئن و سپتامبر سال آینده ی میلادی تعداد دو فروند هواپیمای ایرباس A330 را بدست آورد. آقای Ashraf Lamloum ، مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی Nesma Airlines می گوید: ابتدا هواپیماهای جدید به شعبه ی اصلی گروه ما تحویل داده می شود. اما پس از مدتی این دو هواپیما به ناوگان شرکت وابسته به گروه ما در کشور عربستان افزوده شده و سپس سرویس های خود را به کشورهایی مانند اندونزی ، بنگلادش ، فیلیپین و سنگال آغاز می کنند.

طبق اطلاعات بدست آمده ، شرکت وابسته به گروه Nesma Airlines در کشور عربستان ، اخیرا تمامی عملیات های پروازی خود با استفاده از جت های مسافربری را متوقف نموده و در حال حاضر با استفاده از ۴ فروند هواپیمای ATR 72-600 در مسیرهای هوایی داخلی فعالیت می کند.

شعبه ی اصلی گروه هواپیمایی Nesma Airlines در کشور مصر دارای دو فروند هواپیمای ایرباس A320-200 و یک فروند هواپیمای ایرباس A319-100 می باشد. البته انتظار می رود که دو فروند هواپیمای ایرباس A320-200 با مدل هایی جدیدتر جایگزین شوند زیرا مهلت اجاره ی آنها در سال ۲۰۱۹ به پایان می رسد.

شرکت هواپیمایی Nesma Airlines در حال حاضر و از مبدأ فرودگاه بین المللی قاهره به هفت مقصد مختلف در کشور عربستان پرواز می کند. این هفت مقصد شامل Gassim ، Hail ، Jeddah ، Jouf ، Tabuk ، Taif و Yanbu است.

از دیگر مقاصد احتمالی این گروه در آینده نیز می توان به دمام و مدینه اشاره نمود. به علاوه شرکت هواپیمایی پیشرو در آینده ایی نه چندان دور سرویس های خود را به مقاصد مختلفی در کشورهای عراق ، امارات ، کویت و سودان راه اندازی می کند.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − یک =