اخبارویژه

برنامه های جدید شرکت هواپیمایی Indonesia AirAsia مشخص شد

به گزارش فلایت گلوبال،طبق اخبار منتشر شده ، شرکت هواپیمایی Indonesia AirAsia امیدوار است تا به زودی سرویس جدید خود را از مبدأ جزیره ی Lombok به مقصد فرودگاه بین المللی Perth در کشور استرالیا راه اندازی نماید. هم چنین هواپیمای ایرباس A320 برای انجام پروازهای این سرویس در نظر گرفته شده است.

فرماندار سوندای غربی ، یکی از استان های کشور اندونزی می گوید: سرویس جدید پیشرو در ماه فوریه ی سال آینده ی میلادی راه اندازی شده و هدف اصلی آن نیز جذب توریست های استرالیایی می باشد. هم چنین دولت محلی برای حمایت خود از این سرویس با گروه هواپیمایی Indonesia AirAsia همکاری کرده و از منابع مالی اختصاص یافته توسط وزارت گردشگری در این راه استفاده خواهد کرد.

دولت محلی در تلاش است تا مجددا فعالیت های توریستی جزیره ی Lombok را افزایش دهد. زیرا جزیره ی پیشرو پس از زلزله ی ماه آگوست سال جاری میلادی دچار خسارت هایی گردیده است. فرماندار سوندای غربی در این رابطه می گوید: دولت محلی و شرکت هواپیمایی Indonesia AirAsia در تلاش هستند تا با ایجاد سرویس جدید مجددا صنعت گردشگری را در این جزیره رونق دهند و به توریست ها این اطمینان داده شود که جزیره ی Lombok همچنان منطقه ای بکر برای گردشگران است.

علاوه بر این دولت محلی با شرکت هواپیمایی Lion Air وارد مذاکراتی شده است تا از مبدأ جزیره ی مذکور سرویس هایی را به مقاصد جده و گوانگژو راه اندازی نماید. در حال حاضر عمده ترافیک هوایی جزیره ی Lombok ، شامل دو مقصد کوالالامپور و فرودگاه بین المللی Singapore Changi می باشد. که به ترتیب توسط گروه های هواپیمایی AirAsia و SilkAir مدیریت می شوند.

شرکت هواپیمایی Indonesia AirAsia دارای ۲۴ فروند هواپیما است. این گروه به صورت روزانه تعداد ۱۳۰ پرواز را در ۲۷ خط هوایی متفاوت و به ۱۵ مقصد مختلف مدیریت می کند.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =