اخبارویژه

برنامه های جدید شرکت هواپیمایی British Airways مشخص گردید

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی British Airways به صورت رسمی اعلام کرد که پروازهای بین هیترو و Inverness (شهری در کشور اسکاتلند) را از تابستان سال ۲۰۱۹ میلادی افزایش خواهد داد.

طبق برنامه ی جدید گروه هواپیمایی مذکور ، مسافرانی که از فرودگاه هیترو به فرودگاه شهر Inverness سفر می کنند. می توانند پس از اتمام کار خود در همان روز و با هواپیمایی که در فرودگاه قرار گرفته است مجددا به خانه ی خود پرواز نمایند.

از تاریخ ۳۱ مارس سال ۲۰۱ میلادی تعداد پروازهای بین هیترو و Inverness در طول فصل تابستان از ۱۰ عدد به ۱۶ عدد افزایش می یابد. هم چنین طبق برنامه های زمستانی گروه هواپیمایی British Airways پروازهای هیترو به Inverness از ۷ عدد به ۱۴ عدد افزایش خواهد یافت. این برنامه از تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۹ راه اندازی شده و تعداد دو پرواز را به صورت روزانه مدیریت خواهد کرد.شرکت هواپیمایی British Airways در حال حاضر به بیش از ۱۵۰ مقصد مختلف در سراسر جهان متصل بوده و برنامه های بهینه سازی و گسترش دهنده ی بیشتری را نیز در نظر دارد.

آقای Phyllis Stuart ، مدیر شعبه ی گروه هواپیمایی British Airways در شهر Inverness می گوید: ما توانستیم با برنامه ریزی هایی مناسب تعداد پروازهایمان را به مقصد شهر Inverness افزایش دهیم. افزایشی که قطعا در بخش های مختلف و به خصوص در زمینه ی کار موثر خواهد بود.

وی می افزاید: مسیر هوایی هیترو به Inverness همواره دارای رشدی پایدار در هر دو سمت بوده و گسترش پروازهایمان در این خط نشان دهنده ی وفاداری ما به همکارانمان در فرودگاه Inverness و صد البته جامعه ی مسافران می باشد. برنامه ی جدید ما فرصت های اقتصادی جدیدی را در منطقه ایجاد می کند. هم چنین وجود پروازهای اضافی در روزهای تعطیل نیز به مسافران این امکان را می دهد تا در روزهای گرم تابستان برای تفریح به مناطق کوهستانی سفر نمایند.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هشت =