اخبارویژه

برنامه های جدید شرکت هواپیمایی Bamboo Airways مشخص شد

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی Bamboo Airways به صورت رسمی اعلام کرد که سرویس های خود را از اواسط ماه ژانویه ی سال ۲۰۱۹ میلادی راه اندازی می کند. پیش از این ماه دسامبر سال ۲۰۱۸ به عنوان تاریخ آغاز سرویس های این گروه تعیین شده بود.

طبق اطلاعات ، شرکت هواپیمایی Bamboo Airways هنوز مجوزهای لازم برای راه اندازی سرویس های خود را بدست نیاورده است و این موضوع دلیل تاخیر راه اندازی سرویس های آنها است.

تاریخ راه اندازی سرویس های این شرکت ابتدا در اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی اعلام شد. اما سپس به تاریخ ۱۰ اکتبر ۲۰۱۸ و بعد از آن بع ۲۹ دسامبر ۲۰۱۸ موکول شد. و حال نیز با تاخیری دیگر این گروه امیدوار است سرانجام سرویس های خود را در اولین ماه از سال ۲۰۱۹ میلادی راه اندازی کند.

این در حالی است که مجوز کسب و کار این گروه در ماه نوامبر صادر شده است. البته با توجه به اخبار ، شرکت هواپیمایی Bamboo Airways در حال گسترش ناوگان خود می باشد. به طوری که ۴ فروند هواپیمای ایرباس A320 و یک فروند هواپیمای ایرباس A319 در تاریخ ۱۵ ژانویه ی ۲۰۱۹ به این گروه تحویل داده می شود. هم چنین این کمپانی امیدوار است تا در تاریخ ۲۵ ژانویه یک فرون دیگر از هواپیمای ایرباس A320 را نیز بدست آورد.

هواپیمای ایرباس A319 متعلق به شرکت هواپیمایی پیشرو دارای ۱۲۸ صندلی در دو کلاس پروازی می باشد. که از این تعداد ۱۲۰ صندلی در کلاس اکونومی و ۸ صندلی دیگر نیز در کلاس بیزینس قرار دارند. هم چنین از ۵ فروند هواپیمای ایرباس A320 آنها ، سه فروند دارای ۱۸۰ صندلی هستند که تمامی آنها در کلاس اکونومی قرار گرفته اند. به علاوه دو فروند دیگر نیز مجهز به ۱۵۹ صندلی خواهند بود که تمامی آنها نیز در کلاس اکونومی تعبیه شده اند. البته مشخصات هیچ یک از هواپیماهای پیشرو در سازمان ثبت کشور ویتنام تعیین نشده است.

لازم به ذکر است که شرکت هواپیمایی Bamboo Airways تعداد ۳ فروند هواپیمای ایرباس A320neo را نیز سفارش داده و امیدوار است تا آنها را در ماه اکتبر ۲۰۱۹ میلادی تحویل گیرد. هم چنین این گروه در حال مذاکره برای سفارش ۲۴ فروند هواپیمای ایرباس A321neo و ۲۰ فروند هواپیمای بوئینگ B787-9 می باشد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + چهار =