اخبارویژه

برنامه های آتی شرکت هواپیمایی Bangkok Airways در سال ۲۰۱۹ میلادی

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی Bangkok Airways در سال جاری میلادی قصد دارد تا با گسترش پروازهای منطقه ای ، موقعیت خود را در بازار هندوچین گسترش دهد. از دیگر برنامه های این گروه در سال جاری میلادی می توان به افزایش همکاری نماد مشترک با دیگر حامل های هوایی و گسترش کسب و کار غیر هوایی اشاره نمود.

از لحاظ گسترش شبکه ، این گروه هواپیمایی در ماه ژانویه سرویس Bangkok-Nha Trang را راه اندازی کرده است. هم چنین سرویس های Chiang Mai-Krabi و Chiang Mai-Luang Prabang به ترتیب در ماه های مارس و آپریل اجرا خواهند شد.

به علاوه در ماه جاری میلادی تعداد پروازهای روزانه ی سرویس Bangkok-Da Nang دو برابر شده و تعداد پروازهای روزانه ی سرویس Bangkok-Krabi به ۴ عدد افزایش می یابد.

در سال گذشته ی میلادی ، شرکت هواپیمایی Bangkok Airways با ۴ حامل هوایی دیگر همکاری نماد مشترک را امضاء نمود. این گروه امیدوار است تا در سال جاری میلادی نیز با دو گروه هواپیمایی دیگر همکاری نماد مشترک را آغاز کند. به علاوه شرکت هواپیمایی پیشرو در سال ۲۰۱۹ تعداد یک فروند هواپیمای ایرباس A319 و دو فروند هواپیمای ATR72-600 را به ناوگان خود اضافه کرده است.

شرکت هواپیمایی Bangkok Airways به جای صرف هزینه ی ۵۷٫۱ میلیون دلاری جهت خرید دو فروند هواپیمای ATR ، هزینه ی پیشرو را صرف خرید قطعات یدکی و راه اندازی پروژه ی ۲ ساله ی تعمیر کابین هواپیمای ایرباس A319 کرده است.

در سال ۲۰۱۸ میلادی ، شرکت هواپیمایی Bangkok Airways نزدیک به ۶ میلیون مسافر را پذیرفته بود. حال این گروه امیدوار است تا این رقم در سال جاری میلادی به میزان ۳ درصد افزایش یابد. به علاوه این حامل هوایی پیش بینی می کند که در سال ۲۰۱۹ میلادی شاخص عامل بارگذاری با ۱٫۴ درصد افزایش به ۷۰ درصد برسد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 3 =