اخبارویژه

برنامه های آتی شرکت هواپیمایی American Airlines مشخص شد

به گزارش فلایت گلوبال، با توجه به مصاحبه ی اخیر معاون شبکه ی هوایی شرکت American Airlines ، این گروه قصد دارد تا باری دیگر به بازار کشور هند وارد شده و اولین مقاصد خود را در آفریقا راه اندازی کند. برنامه هایی که پس از تحویل اولین فروند از هواپیمای بوئینگ B787 در سال آینده ی میلادی اجرا می شوند.

معاون شبکه ی هوایی شرکت American Airlines می گوید: هواپیمای پیشرو ما را وارد بازار هند و آفریقا کرده و تفاوت های بسیاری را در این زمینه ایجاد می کند. تفاوت هایی که به عقیده ی ما بسیار سودآور خواهند بود.

شرکت هواپیمایی American Airlines به طور کلی تعداد ۴۷ فروند هواپیمای بوئینگ B787 را سفارش داده است. که از این تعداد ۲۵ فروند هواپیمای بوئینگ B787-9 به صورت مستقیم از طرف کمپانی بوئینگ سفارش داده شده و ۲۲ فروند هواپیمای بوئینگ B787-8 از سوی دیگر کمپانی های اجاره دهنده سفارش داده شده است. در حال حاضر گروه هواپیمایی پیشرو به ترتیب دارای ۲۲ و ۲۰ فروند هواپیمای بوئینگ B787-9 و B787-8 می باشد.

شرکت هواپیمایی American Airlines تاکنون به هیچ مقصد آفریقایی سرویس نداده و سرویس شیکاگو به دهلی این گروه به عنوان آخرین سرویس آنها به مقصد کشور هند شناخته می شود. البته این سرویس نیز در سال ۲۰۱۲ میلادی به کار خود پایان داده است.

طبق اطلاعات ، شرکت هواپیمایی United Airlines تنها حامل هوایی آمریکایی است که به دو مقصد بمبئی و دهلی سرویس می دهد. از طرف دیگر سرویس های بین آفریقا و آمریکا نیز تماما توسط حامل های هوایی آفریقایی پوشش داده می شود. و در این بین شرکت هواپیمایی Delta Air Lines به عنوان تنها حامل هوایی در این خط شناخته می شود. این گروه در حال حاضر به مقاصد ژوهانسبورگ ، تامبو ، آکرا ، لاگوس و داکار سرویس می دهد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =