اخبارویژه

ایجاد تغییرات در وب سایت و اپلیکیشن گروه هواپیمایی JetBlue

به گزارش فلایت گلوبال، گروه هواپیمایی JetBlue به صورت رسمی اعلام کرد که به زودی تغییرات مفید و کاربردی در وب سایت و اپلیکیشن اختصاصی خود ایجاد می کند. برخی از تغییرات پیشرو شامل یک رابط کاربری جدید و طراحی ساده تر پورتال برای استفاده ی آسان از آن در دستگاه های مختلف می باشد. این تغییرات به احتمال زیاد در هفته ی آینده اعمال خواهند شد.

البته ایجاد تغییرات در وب سایت و اپلیکیشن یک اتفاق آن چنان جدی به حساب نمی آید. اما کسانی که از وب سایت و یا اپلیکیشن گروه هواپیمایی JetBlue استفاده می کنند به احتمال زیاد به این تغییرات علاقه مند خواهند شد.

ویژگی Family Pooling یکی از مهم ترین ویژگی های این تغییر می باشد. با استفاده از این گزینه کاربران می توانند با انجام کارهای مختلف امتیاز جمع نمایند. البته این ویژگی به زودی تحت نام Points Pooling در دسترس کاربران قرار می گیرد. هم چنین این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد تا ۷ نفر را به گروه خود دعوت نمایند.

هر چه اعضای یک گروه فعال تر باشند ، امتیازات سریع تر جمع آوری شده و می توانند از آن به دلخواه خود استفاده نمایند. هم چنین رهبر گروه باید ۲۱ ساله و یا بالاتر باشد و می تواند با استفاده از امکانات اضافی خود گروه را مدیریت کند.

مورد ذکر شده تنها برخی از تغییرات رسانه های اجتماعی گروه هواپیمایی JetBlue بوده و با آمدن ویژگی های جدید ، مشتریان و کاربران آنها می توانند به بهترین شکل ممکن از آن بهره مند شوند.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هفت =