اخبارویژه

امارات برای اولین بار از اول ژوئن آخرین بوئینگ ۷۷۷-۳۰۰ER خود را به Malé اعزام نمود

به گزارش فلایت گلوبال، امارات اعلام کرده است که از ماه اول ژوئن سال ۲۰۱۹، آخرین هواپیمای بوئینگ ۷۷۷-۳۰۰ ER خود را که شامل سوئیت های Class-Class Changer می باشد، در مسیر دبی- ماله اعلام خواهد کرد. پایتخت مالدیو تبدیل به اولین مقصد در منطقه جنوب آسیا به طور منظم توسط هواپیما جدید پروازهايي خواهد داشت.

مسافرانی که از سفارت امپراتوری در امارات پرواز می کنند، پرواز EK658 و EK659، یکی از سه سرویس غیرمستقیم روزانه * اتصال Malé، با مرکز امارات در دبی، قادر خواهد بود تا مجموعه های کامل کلاس اول کلاس خصوصی با الهام از لوکس خودروساز مرسدس بنز  بوده است.

مالدیو به طور فزاینده ای به يك مكان محبوب برای امارات تبدیل شده است ، جذب مسافران حق بیمه، ماه عسل و خانواده ها از سراسر جهان است. معرفی Boeing 777 جدید با سوئیت های درجه یک پیشرفته ترین در این مسیر، تعهد دیرینه خود را به Malé تأیید می کند. احمد خوری، معاون ارشد امارات متحده عربی، غرب آسیا و اقیانوس هند، گفت: این نیز نشان از تلاش های مداوم ما برای ارائه مسافران ما در سراسر شبکه با تجربه بی نظیر است، نشان دادن آنچه که امارات واقعا به معنای زمانی که مشتریان را به پرواز بهتر بهتر است.
مسافران به مالدیو و از آن می توانند امیلی جدید بوئینگ ۷۷۷ را در پرواز EK658 از ساعت ۰۴:۲۰ به دبی بفرستند و در ساعت ۰۹:۳۰ به ماله وارد شوند. پرواز بازگشت EK659 در ۱۱۰۰ ساعت و در ساعت ۱۴:۰۰ به دبی می رسد.

از اولین کلاس تا کابین کلاس تجاری و تجاری، آخرین هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ امارات، صندلی های طراحی شده با ارگونومیک، ارتقاء چند میلیون دلاری و آخرین نسخه سیستم سرگرمی یخ در تمام کابین ها را ارائه می دهد. بوئینگ ۷۷۷ با طراحی ویژه با استقبال مشتریان استثنایی و حفظ حریم خصوصی در نهایت، سوئیت های خصوصی بوئینگ ۷۷۷ را به نمایش می گذارد و از ویژگی های طراحی فوق العاده مدرن در برابر رنگ های خاکستری سرد است. هر کدام از ۴۰ فوت مربع فضای شخصی را در اختیار شما قرار می دهد، سوئیت های بزرگ و کاملا بسته شده در یک پیکربندی ۱-۱-۱ برای مجموع شش سوئیت قرار می گیرند.

سوئیت های جدید شامل کرسی هایی است که به طور کامل مسطح به حرکت در می آیند که مانور می دهد به موقعیت های مختلف و می تواند در حالت “صفر جاذبه” تحت المان تکنولوژی ناسا قرار گیرد، برای احساس عدم وزن در هنگام پرواز. مسافران همچنین می توانند از بسیاری از رنگ های روشنایی انتخاب کنند و درجه حرارت سوئیت خود را برای یک تجربه کاملا قابل تنظیم تنظیم کنند. اولین پنجره های مجازی این صنعت می تواند توسط مشتریانی که در سوئیت های واقع در عرض میانه قرار دارند تجربه کنند. پنجره های مجازی یک دیدگاه از خارج از هواپیما با استفاده از تکنولوژی دوربین های فیبر نوری در زمان واقعی طراحی می کنند.

صندلی های قسمت بيزنس از الهام بخش داخلی یک ماشین ورزشی مدرن، و دارای یک بالشي طراحی ارگونومیک با نگاه ظریف و احساس است. مسافران کلاس تجاری همچنین می توانند تجربه خود را با کنترل های صفحه لمسی برای صندلی و سیستم سرگرمی خود در هوا و تنظیم گزینه های روشنایی شخصی خود را سفارشی کنند. کابین همچنین شامل پانل های محافظتی بین کرسی ها، یک منطقه ذخیره سازی کفش، پایه و یک مینی بار شخصی است.

کابین کلاس اكونومي دارای یک پالت رنگی از خاکستری نرم و بلوز است. صندلی ها با سرپوش های قابل انعطاف انعطاف پذیر با پانل های جانبی که می توانند به صورت عمودی برای پشتیبانی مطلوب تنظیم شوند، می آیند.
امارات در حال حاضر آخرین هواپیمای بوئینگ ۷۷۷-۳۰۰ER خود را با مجموعه سوپاپ های بازی Changer را به بروکسل، ژنو، وین، توکیو (Haneda)، لندن استنست و ریاض اعزام می کند و اعلام کرده است که این هواپیما در پرواز های خود به کویت از ۱ ژوئن ۲۰۱۹ خواهد بود.  امارات، بزرگترین اپراتور هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ در جهان است که بیش از ۱۶۰ فروند از این جاده های مدرن و کارآمد را به شش قاره از دبی متصل می کند.

درباره هواپيمايي امارات

مرکز رسانه ما شامل تمام به روز رسانی های کسب و کار ما، از جمله آخرین اخبار مطبوعاتی و مقالات و جزئیات تماس با ما است. هواپيمايي امارات در سال ۱۹۸۵ شروع به كار كرد، زمانی که با دو هواپیما آغاز شد. امروزه ما با بزرگترین ناوگان ایرباس A380s و Boeing 777s در جهان پرواز میکنیم، و مشتریان ما را از آخرین و کارآمدترین هواپیمای گسترده در آسمان لذت می برند.

ما از مسافرین سراسر جهان با شبکه های در حال رشد ، سرگرمی های پیشرو در زمینه صنعت، غذاهای منطقه ای الهام گرفته از خدمات و خدمات جهانی، الهام می گیریم.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 12 =