اخبارویژه

اسباب بازی های جدید شرکت هواپیمایی امارات به زودی قابل استفاده خواهند بود

به گزارش فلایت گلوبال، سال گذشته شرکت هواپیمایی امارات در طی یک نظرسنجی برای طراحی وسایل تفریحی کودکان ، از بین ۱۷ شخصیت کارتونی و کودکانه ۴ کاراکتر برتر را با توجه به رای های طرفداران و مشتریان انتخاب نمود. و اعلام کرد که با توجه به شخصیت های انتخاب شده وسایل تفریحی در شاخه های مختلف و برای کودکانی با سنین متفاوت تولید می کند.

حال با توجه به اخبار منتشر شده ، این گروه فرآیند تولید این وسایل را به پایان رسانده و اسباب بازی های پیشرو که بر اساس ۴ شخصیت دوست داشتنی Lewis the Lion ، Peek U the Panda ، Ernie the Penguin و Savanna the Elephant طراحی و تولید شده اند. از ماه آینده و در تمامی خطوط هوایی این شرکت قابل دسترسی برای کودکان خواهند بود.

همان طور که گفته شد اسباب بازی های جدید با توجه به سن کودک طراحی شده اند. به عنوان مثال اسباب بازی های کودکان زیر ۲ سال به صورت ارتعاشی ساخته شده و می توان آن را بر روی کالسکه کودک نیز نصب کرد. یا اسباب بازی کودکان بین ۳ تا ۶ سال به صورت پازلی طراحی شده و آنها در حین پرواز به خوبی سرگرم می کند. به علاوه کتاب های آموزشی مربوط به کره زمین ، ساخت وسایل خلاقانه و غیره مخصوص کودکان ۷ الی ۱۲ سال طراحی شده است تا قوه تخیل و فکر آنها نیز تقویت گردد.

به علاوه والدین کودکان نیز یک کیت مخصوص حاوی کیف پول ، دستمال مرطوب ، تشک مخصوص کودک ، قاشق ، کرم و پوشک را دریافت می کنند.

شرکت هواپیمایی امارات به عنوان یکی از برترین گروه های هواپیمایی در جهان ، آیتم های سرگرم کننده مختلفی را با توجه به سن مسافران در اختیار آنها قرار داده و همواره جلب رضایت مسافر برای آنها در اولویت اول قرار دارد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + سه =