اخبارویژه

ارائه ی خدمات تعمیر و نگهداری هواپیمای ایرباس A350 توسط شرکت هواپیمایی اتحاد

به گزارش فلایت گلوبال، Etihad Airways Engineering ، که به عنوان بزرگترین سرویس دهنده ی مستقل خدمات تعمیر و نگهداری هواپیما در منطقه ی خاورمیانه شناخته می شود. به صورت رسمی اعلام کرد که از این پس خدمات تعمیر و نگهداری هواپیمای ایرباس A350 را نیز انجام می دهد.

بخش Etihad Airways Engineering ، یکی از پایگاه های تعمیر و نگهداری هواپیماهای ایرباس بوده و به عنوان مرکز اصلی تعمیر و نگهداری هواپیمای ایرباس A380 نیز شناخته می شود. این مجموعه از ناوگان هواپیمای ایرباس A380 شرکت هواپیمایی اتحاد و سایر حامل های هوایی در منطقه ی خاورمیانه ، آسیا ، اروپا و استرالیا پشتیبانی می کند. به علاوه مجموعه ی پیشرو برای گسترش حوزه ی کاری خود و پوشش دیگر هواپیماها ، به تازگی مجوز لازم برای تعمیر و نگهداری از هواپیمای ایرباس A350 را نیز بدست آورده است.

اولین هواپیمای ایرباس A350 فرستاده شده به Etihad Airways Engineering ، متعلق به شرکت هواپیمایی LATAM Airlines Group می باشد. این هواپیما به منظور تعمیر و نگهداری روزانه ، تست بخش ها مختلف آن و رنگ آمیزی مجدد بدنه به مجموعه ی Etihad Airways Engineering ارسال شده است. از طرفی گروه هواپیمایی LATAM Airlines Group نیز متعهد می شود که به صورت سالیانه هواپیماهای ایرباس A350 خود را به منظور تعمیر و نگهداری به مجموعه ی پیشرو ارسال کند.

آقای Abdul Khaliq Saeed ، مدیر اجرایی Etihad Airways Engineering می گوید: مجموعه ی ما در حال حاضر از عنوانی برتر در تعمیر و نگهداری از دو هواپیمای بوئینگ ۷۸۷ و ایرباس A380 برخوردار بوده و اکنون هواپیمای ایرباس A350 نیز تحت پوشش ما قرار می گیرد. هم چنین موضوع پیشرو نشان دهنده ی تعهد مجموعه ی Etihad Airways Engineering برای پشتیبانی از طیف گسترده ای از هواپیماهای تجاری گوناگون می باشد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =