اخبار

آیا راهی برای سفر ارزان تر و آسان تر با هواپیما وجود دارد؟

طبق آمار روزانه در حدود ۱۱۳,۰۰۰ پرواز مسافری انجام می شود که با تخمین میانگین ۲۰۰ مسافر در هر پرواز، تعداد مسافرانی که در هر ۲۴ ساعت با هواپیما سفر می کنند به ۲۲,۶۰۰,۰۰۰ نفر می رسد. البته با احتساب پروزاهای کارگو و جت های شخصی آمار روزانه پروازها بین ۱۱ تا ۲۲ میلیون نفر مسافر متغیر است.
این آمار نشانگر اهمیت و جایگاه صنعت هوانوردی در سطح جهانی است و از این رو، ارائه راهکارهای مناسب برای پاسخ به این میزان تقاضای بالا و پروازهای ارزان تر اجتناب ناپذیر به نظر می رسد.
بنابراین، در ادامه این مقاله، راهکارهایی عملی برای خرید بلیط هواپیما ، عبور آسان و سریع از گیت بازرسی فرودگاه و… ارائه خواهند شد.
چگونه بلیط ارزان هواپیما تهیه کنیم؟
اگر قصد خرید اینترنتی بلیط هواپیما را دارید، بهتر است تا به هنگام جست وجوی پرواز مورد نظرتان اطلاعات ارائه شده توسط فروشنده های آنلاین بلیط هواپیما مانند ایرلاین های فعال در مسیر پروازی مورد نظر، محبوب ترین ایرلاین ها و ارزان ترین روزها یا ساعت ها را به دقت بررسی کنید. البته قاعده مشخص و ثابتی برای خرید بلیط هواپیما در روز یا ساعت خاصی وجود ندارد؛ ولی در حالت کلی، وسط هفته (روز سه شنبه) یکی از بهترین فرصت ها برای خرید بلیط ارزان هواپیما در کلاس اکونومی برای پروزاهای داخلی و بین المللی است.
اگر امکان چک کردن مداوم قیمت های بلیط هواپیما در موتورهای جست وجوی پرواز وجود ندارد، بهتر است تا سه هفته قبل از زمان سفر اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید؛ زیرا در این زمان بلیط های هواپیما ارزان تر هستند و با نزدیک شدن به زمان پرواز قیمت بلیط افزایش پیدا می کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − 1 =