اخبارویژه

آمریکن ایرلاینز پروازهای ۷۳۷ مکس را لغو کرد

به گزارش وب سایت فلایت گلوبال، شرکت آمریکن ایرلاینز یکی از شرکت های هواپیمایی مطرح ایالات متحده در همراهی با Southwest، پروازهای ۷۳۷ مکس را تا آگوست ۲۰۱۹ لغو کرد.

این مدت زمان که با سفرهای گسترده تابستانی همراست، ۱۱۵ پرواز را دربرمی گیرد و ۵٫۱ درصد کل پروازهای امریکای شمالی را دربرمی گیرد. داوگ پارکر مدیر عملیاتی امریکن ایرلاینز معتقد است که این برنامه موجب کسب اعتماد مشتریان شده و برنامه ریزی خطوط هوایی را بهبود می بخشد.

پارکر بیان داشت:

این هواپیما با کسب مجوزهای لازم می تواند باری دیگر از میانه تابستان پروازهای خود را آغاز کند. ما معتقدیم ارتقای نرم‌افزاری و عناصر آموزشی جدیدی که بویینگ برای ۷۳۷ مکس در نظر می گیرد، گواهی های لازم را برای این هواپیما جذب خواهد کرد. ما پی در پی با هوانوردی فدرال ایالات متحده ، دپارتمان حمل و نقل  و هیئت ملی ایمنی حمل و نقل در ارتباط بودیم تا به نتایج  موردنظر دست پیدا کنیم.

۷۳۷ مکس بویینگ زمین گیر شد

با این حساب انتظار می رود شرکت بویینگ بزودی بتواند مجوزهای لازم را کسب کند. شرکت Southwest که دارای بیشترین هواپیما بویینگ است ۷۳۷ مکس است، اعلام کرد با این تصمیم بیش از ۱۶۰ پرواز روزانه لغو می شود. تام نیلون مدیر ارشد Southwest معتقد بوده که این عمل اعتماد بیشتر مشتریان را در پی خواهد داشت که کمک شایانی در رشد استقبال پروازها محسوب می شود.

نیلون افزود که زمان عملیاتی‌شدن هواپیمای مکس مشخص نشده، چیزی که روشن است، وظیفه آنها برای داشتن برنامه اطمینان بخش و خدمات ویژه‌ای بوده که به‌واسطه آن این شرکت شهرت دارد.

هواپیما ۷۳۷ مکس شرکت بویینگ به دلیل زمین گیر شدن در لاین ایر و اتیوپی ، طی ۵ ماه گذشته ایرلاین های بسیاری را تحت تاثیر خود قرار داد. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نمی توان تا زمان روشن نشدن موضوع منتظر ماند.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 9 =