اخبارویژه

آمریکن ايرلاين پروازهاي لغوي MAX8 را در ماه اوت ادامه مي دهد و به شركت ساوت وست می پیوندد

به گزارش وب سایت فلایت گلوبال، مدیر عامل شرکت بوئینگ دنیس مويلنبورگ  بخاطر سقوط مرگبار دو هواپيماي MAX 737  عذرخواهي مي كند. مويلنبورگ می گوید كارشناسان بوئينگ به طور خستگي ناپذير كار مي كنند تا از بروز حوادث بعدي جلوگيري كنند. روزنامه امريكن تودي.

امريكن ايرلاين پروازهاي لغوي MAX 8 را براي سفرهاي تابستاني ادامه مي دهد، حركت مشابهي كه شركت ساوت وست هفته گذشته انجام داد. تاثیر بر مسافران: ۱۱۵ لغو روزانه پرواز تابستانی تا ۱۹ ماه اوت. امريكن ايرلاين اعلام کرد که مسافران متاثر شده از تغییرات پرواز و رزرو پیش پرداختي مطلع خواهند شد. این هواپیمايي در تابستان بیش از ۷۰۰۰ پرواز روزانه دارد.

در پاسخ به نامه روز يكشنبه كاركنان، مدير عامل شركت امريكن ايرلاين داگ پاركر و و رئيس هيئت مديره گفت كه شركت هواپيمايي به بوئينگ ۷۳۷ MAX بسيار مطمئن است و توسط مديريت فدرال هوايي قبل از تاريخ مشخص شده پروازهاي مرگباري نخواهد داشت بخاطر اين كه در طول پنج ماه گذشته دو پرواز مرگبار را تجربه كرد.

آنها گفتند که برنامه ريزي هواپیماها تا اواسط ماه اوت، تا تاریخ ۵ ژوئن، که یک هفته پیش اعلام شد، برای به پروازهاي تابستاني كمك كند تا پرواز آرامي داشته باشد. این شرکت هواپیمایی تا کنون حدود ۲۵۰۰ پرواز را لغو کرده است

زمين گيرشدن ۱۳ مارس

مدیران اجرایی گفتند با گسترش پروازهاي لغوي در تابستان، ما مي توانيم اوج سفرها را برنامه ريزي كرده و مشتريان و اعضاي تيم را نسب به پروازها مطمئن كنيم. شركت هواپيمايي امريكن ايرلاين ۲۴ هواپيماي MAX8 دارد و دومين شركت هواپيمايي بعد از شركت ساوت وست است كه آن از اين هواپيماها، ۳۴ عدد دارد.

مديران اجرايي شركت امريكن ايرلاين گفتند كه هواپيماهاي MAX8 در ابتدا به عنوان هواپيماهاي يدكي و براي پروازهاي برگشتي مورد استفاده قرار خواهند گرفت. بوئينگ ۷۳۷ MAX8 شركت هواپيمايي امريكن ايرلاين براي پرواز از فرودگاه بين المللي ميامي در فوريه ۲۰۱۹ آماده مي شود.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 11 =