اخبارویژه

آمار مسافران شرکت هواپیمایی لوفتهانزا در ماه اکتبر ۲۰۱۸

به گزارش فلایت گلوبال،  با توجه به اطلاعات بدست آمده ، گروه هواپیمایی لوفتهانزا در ماه اکتبر سال جاری میلادی تعداد ۱۳٫۲ میلیون مسافر را جا به جا نموده است. که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال گذشته به میزان ۹ درصد رشد داشته است. هم چنین عامل بارگذاری صندلی نیز با نسبت به ماه اکتبر سال گذشته با ۰٫۴ درصد افزایش به ۸۱٫۷ درصد رسیده است.

با توجه به اطلاعات ، ۳ گروه هواپیمایی لوفتهانزا ، SWISS Airlines و Austrian Airlines در ماه اکتبر سال ۲۰۱۸ حدود ۹٫۶ میلیون مسافر را جا به جا نموده اند که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷٫۴ درصد رشد داشته است. هم چنین میزان فروش این ۳ خط هوایی به میزان ۷٫۳ درصد افزایش داشته و عامل بارگذاری صندلی های آنها نیز با ۰٫۳ درصد افزایش به ۸۱٫۸ درصد رسیده است.

به علاوه بالاترین نرخ رشد تعداد مسافر در ماه اکتبر ۲۰۱۸ مربوط به مرکز وین است. به طوری که این مرکز در ماه مذکور نرخ رشد ۱۱٫۷ درصدی را به ثبت رسانده است. هم چنین مراکز زوریخ ، مونیخ و فرانکفورت نیز به ترتیب ۹٫۸ ، ۹٫۱ و ۳٫۶ درصد رشد داشته اند.

جالب است بدانید که گروه هواپیمایی لوفتهانزا به تنهای در ماه اکتبر تعداد ۶٫۴ میلیون مسافر را پذیرفته است. که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵٫۸ درصد رشد داشته است. البته عامل بارگذاری صندلی در این گروه هواپیمایی با ۰٫۳ درصد کاهش نسبت به سال گذشته به ۸۱٫۴ درصد رسیده است.

گروه هواپیمایی Eurowings نیز به عنوان یکی از حامل های وابسته به شرکت هواپیمایی لوفتهانزا در ماه گذشته میلادی تعداد ۳٫۷ میلیون مسافر را جا به جا نموده ، که از این مقدار تعداد ۳٫۴ میلیون مسافر در پروازهای کوتاه مدت و تعداد ۲۸۰ هزار نفر دیگر نیز در پروازهای بلند مدت حضور داشته اند.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − دوازده =