اخبارویژه

خطوط هوایی جدید شرکت هواپیمایی Primera Air اعلام شد

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی Primera Air قصد دارد در تابستان آینده خطوط هوایی جدید خود را از فرودگاه Berlin Tegel به نقاط مختلف در مناطق آمریکای شمالی متصل نماید. تعداد ۳ خط هوایی به شهرهای نیویورک ، بوستون و تورنتو در ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ میلادی راه اندازی شده و پروازهای تمامی خطوط پیشرو توسط هواپیمای بوئینگ مدل ۷۳۷ Max انجام می شود.

با توجه به جزئیات منتشر شده ، پروازهای نیویورک از تاریخ ۷ ژوئن آغاز شده و به صورت روزانه دنبال می شود. پروازهای شهر بوستون نیز ۴ بار در هفته انجام شده و از تاریخ ۹ ژوئن شروع می شود. به علاوه پروازهای شهر تورنتو از تاریخ ۱۰ ژوئن و ۳ بار در هفته انجام خواهد شد.

خانم Anastasija Visnakova ، مدیر تجاری شرکت هواپیمایی Primera Air می گوید: برلین یکی از شهرهای بسیار مهم در شبکه ی هوایی ما بوده و یکی از مهم ترین شهرهای اروپایی محسوب می گردد. این شهر گزینه ای محبوب برای گردشگران سراسر جهان بوده و مسیرهای هوایی جدید ما گردشگران آمریکای شمالی را به این نقطه متصل می کند.

داده های استخراج شده از برنامه های FlightGlobal نشان می دهد که دو اپراتور United Airlines و Delta Air دارای خطوط هوایی بین نیویورک و فرودگاه Berlin Tegel هستند. هم چنین اپراتور کانادایی Air Canada خطوط هوایی خود بین شهر تورنتو و فرودگاه German را راه اندازی نموده است.

این در حالی است که شرکت هواپیمایی لوفتهانزا نیز خطوط هوایی خود بین برلین و نیویورک را در سال ۲۰۱۷ راه اندازی کرده بود. اما به دلایلی این سرویس اکنون غیر فعال است. شرکت هواپیمایی Primera Air هم چنین در برنامه ی تابستانه خود دو مسیر بروکسل به بوستون و نیوآرک به واشنگتون را نیز راه اندازی خواهد کرد. این شرکت هواپیمایی در اکتبر سال ۲۰۱۲ خط هوایی خود بین بیرمنگام به نیویورک و تورنتو را به دلیل تحویل دیرهنگام هواپیمای ایرباس مدل A321Neo به حالت تعلیق در آورد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =