اخبارخطوط هواییویژه

آشنایی با بهترین ایرلاین های جهان/قسمت اول

آشنایی با بهترین ایرلاین های جهان/قسمت اول

موسسه تحقیقاتی Skytrax همیشه با بررسی و تحقیقات خود بهترین های خدمات هوایی چون هواپیما و ایرلاین یا فرودگاه را انتخاب می کند تا افراد بتوانند با شناختی بهتر از آنها بهره ببرند. در این بین Skytrax تصمیم گرفت لیستی از بهترین ایرلاین ها را ارائه دهد که برندهای مختلفی را دربرمی گیرد.

باتوجه به لیست بهترین ایرلاین ها از نگاه Skytrax ایرلاین Emirates دوبی جایگاه نخست را بدست آورد و به عنوان بهترین انتخاب شد. در این لیست نیز شاهد ۲۰ مدل هواپیما هستیم که از برترین ها بوده و برای مسافربری گزینه قابل توجهی هستند.

۲۰- Bangkok Airways

این ایرلاین تایلندی از محبوبیت بالایی در میان مسافران آسیای جنوب شرقی دارد. در این ایرلاین از هواپیماهای ATR و ایرباس بهره گرفته شده و با خدمه پروازی و خدمات بزرگی که به مسافران ارائه می‌دهد، بایستی Bangkok Airways را در میان بهترین ها شاهد بود.

۱۹-Austrian Airlines

این هواپیمایی بخشی از لوفت هانزا آلمان بوده اما اخیرا با خدمه خود با مشکلاتی رو به رو شد. Austrian Airlines سعی می کند بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد تا همین این ایرلاین را برای سفر خود انتخاب کنند. از ناوگان این شرکت باید به بوئینگ های ۷۶۷-۳۰۰ER  و ۷۷۷-۲۰۰ اشاره کرد که از کابین باکیفیت و مدرنی بهره می برد و تجربه سفر قابل توجهی را رقم می زند.

۱۸-Virgin Australia

این ایرلاین یکی از شرکت های متعلق به میلیارد امریکایی ریچارد برانسون بوده که مدیریت مجموعه ویرجین را برعهده دارد. این ایرلاین سال ۲۰۰۰ تاسیس شد و توانسته در سفرهای آسیایی و اقیانوسیه با استقبال بسیاری رو به رو شود. از هواپیماهای ناوگان این ایرلاین باید به ایرباس A۳۳۰ و بوئینگ ۷۷۷ اشاره کرد که شامل کابین مدرن با سیستم سرگرمی به روز می باشد.

۱۷-Air New Zealand

یکی دیگر از بهترین ایرلاین های جهان Air New Zealand نام داشته که در زمینه پروازهای تجاری توانسته عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. حتی در سال های گذشته جوایزی را نیز به خود اختصاص داده که نشان از عملکرد بالا آن است. Air New Zealand برای چندمین بار توانسته در لیست بهترین ها قرار گیرد.

۱۶-Asiana

این هواپیمایی متعلق به کشور کره جنوبی بوده و بیشتر در زمینه اقتصادی و تجاری پروازهایی انجام می دهد. باتوجه به بررسی Skytrax این ایرلاین بسیار موفق بوده و دفترمرکزی آن در سئول کره جنوبی است. هواپیماهای ناوگان این شرکت شامل بوئینگ و ایرباس می شود و کابین قابل توجهی را در این هواپیماها می توان شاهد بود.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 8 =