اخبارویژه

هواپیمایی امارات و به کارگیری هواپیما ایرباس A380 برای خطوط هوایی ژاپن

هواپیمایی امارات و به کارگیری هواپیما ایرباس A380 برای خطوط هوایی ژاپن

هواپیمایی امارات به عنوان یکی از بزرگترین ایرلاین های بین المللی، قصد داشته از اواخر ماه ژوئن هواپیما ایرباس A380 را به خطوط هوایی Osaka ژاپن بیافزاید. این هواپیما ۳۸ درصد ظرفیت بیشتری در مقایسه با مدل های مشابه داشته که بدان معناست مسافران راحتی را تجربه می کنند.

این هواپیما جایگزین مدل بوئینگ ۷۷۷-۳۰۰ER می شود که هم اکنون در این خطوط هوایی به کار گرفته می شود. هدف هواپیمایی امارات از به کارگیری ایرباس جدید، به نوعی نوسازی ناوگان حمل و نقل برای خطوط هوایی دوبی-ژاپن محسوب می شود.

ایرباس A380 در مجموع از ۴۸۹ صندلی برخوردار است که در سه طبقه درون هواپیما جای گرفتند. این تعداد دارای ۳۹۹ صندلی در کلاس اقتصادی، ۷۶ صندلی در کلاس تجاری و ۱۴ صندلی در کلاس اختصاصی اشاره داشت. سیستم سرگرمی آن در مجموع هزاران شبکه را دربرگرفته تا افراد در طول سفر طولانی کاملا سرگرم شوند و برنامه های مختلفی را تماشا نمایند. هواپیمایی امارات در ایرباس A380 خود کابین مجلل و باکیفیتی در نظر گرفته تا طول سفر طولانی برای مسافرین لذت بخش باشد.

هواپیمایی امارات بزرگترین شرکتی بوده که از ناوگان بزرگ هواپیماهای بوئینگ و ایرباس بهره می برد. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا شرکت اماراتی ویژگی های دیگری در اختیار قرار دهد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =