اخبارویژه

هواپیمایی ترکیه نتایج مالی سه ماهه نخست ۲۰۱۸ خود را اعلام کرد

سال ۲۰۱۷ برای هواپیمایی ترکیه سال پر رونقی بود . طبق اعلام ترکیش ایرویز و رسانه ای کردن نتایج مالی سه ماهه نخست سال ۲۰۱۸ همچنان رشد قابل توجهی را به خود می بیند.طبق نتایج اعلام شده حجم مسافران ترکیش ایرلاینز با افزایش ۱۵ درصدی در سه ماهه نخست ۲۰۱۸ به تعداد ۶٫۴ میلیون نفر رسیده است و در بخش حمل و نقل بار نیز با افزایش چشمگیر ۸۳٫۲ درصدی روبرو شده است.

براساس این نتایج رشد دو رقمی تقاضا که از ژوئیه سال ۲۰۱۷ شروع شده بود در آوریل ۲۰۱۸ با ۱۲ درصد همچنان رشد خود را نشان می دهد.این نتایج نشان می دهد میزان مسافران بین المللی ترکیش ایرلاینز ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده است.این افزایش یک شاخص مهم برای شزکت حمل و نقل هوایی است که پرچم کشور ترکیه را حمل می کند.

در بخش ارسال محموله های پستی در مقایسه با ماه آوریل ۲۰۱۷ ، افزایش ۲۷ درصدی ارسال به خاورمیانه و آفریقا،افزایش ۲۶ درصدی ارسال محموله های پستی داخلی و افزایش ۱۹ درصدی ارسال به اروپا از نتایج سه ماهه نخست سال ۲۰۱۸ بوده است.

در طول ماه ژانویه تا آوریل ددر مقایسه با تاریخ مشابه در سال ۲۰۱۷ افزایش تقاضا برای مسافرین به ۲۴ درصد نیز رسیده که این مورد مسافرین ترکیش ایرلاینز را به ۲۳ میلیون نفر رسانده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =