اخبارویژه

ترکیش ایرلاین حامی مسابقات نیمه نهایی بسکتبال یورو لیگ شد

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین حامی اصلی مسابقات نیمه نهایی بسکتبال اروپا که در بلگراد پایتخت صربستان برگزار می شود شد.این مسابقات بالاترین سطح مشابقات بسکتبال در قاره سبز است وامسال ۴ تیم فترباغچه ترکیه،رئال مادرید اسپانیا،زسکا مسکو روسیه و زالگریس لیتوانی به نیمه نهایی این مسابقات در صربستان رسیده اند.

ترکیش ایرلاین برای بالابردن هیجان این مسابقات در بلگراد در میدان اصلی این شهر زیبا یک هواپیمای مدل قرارداده است و سرگرم هایی بر پایه بسکتبال برای علاقمندان راه اندازی کرده است.در کنار این سرگرم ها کمپین های دیجیتالی مانند هشتک #GuessForFlight قرارداده شده است علاقمندان را با این مسابقات و شرکت ترکیش بیش از پیش آشنا کنند.

سخنگوی هیات مدیره هواپیمایی ترکیه با ابراز این که خوشحال هستم که حام بزرگترین اتفاق بسکتبالی اروپا در شهر زیبای بلگراد هستیم گفت:ترکیش ایرلاین از سال ۲۰۱۰ به صورت متناوب حامی این مسابقات بوده است و یکی از مسئولیت های خود را حمایت از رویدادهای ورزشی در سراسر دنیا قرار داده است.

وی افزود:قدرت ورزش می تواند نزدیکی فرهنگ ها را به ارمغان بیاورد و اتصال فرهنگ ها و نزدیکی مردمان دنیا به یکدیگر یکی از رسالت های هواپیمای ترکیه است.

گفتنی است این مسابقات از تاریخ ۱۸ تا ۲۰ مه ۲۰۱۸ در شهر بلگراد صربستان برگزار می شود

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + چهارده =