اخبارویدیوویژه

همکاری ترکیش،کمپانی وارنر بروس و لگو +فیلم

هواپیمایی ترکیه، یک ویدیو ایمنی دیگری را بر روی تلویزیون های کابین مسافران نشان می دهد که با همکاری کمپانی وارنر بروس و شرکت لگو و با هنرنمایی لگوها ساخته شده اند.

فیلم رعایت نکات ایمن برای هواپیماهای ترکیه توسط المان های معروف  “The LEGO Movie”، “The LEGO Batman Movie”، “The LEGO NINJAGO® Movie”  ساخته شده است .ترکیش ایرلاین قرار است اسپانسر فیلمی با شرکت این کمپانی ها و کاراکترها در سینما که  از ماه فوریه سال ۲۰۱۹ شروع می شود بشود. قهرمانان  این فیلم  در یک ماجراجویی کاملا جدید شرکت خواهند کرد. فیلم ایمنی در پرواز برای مسافران ترکیش ایرلاین با همکاری Warner Bros و با شخصیت های محبوب LEGO فیلم، در تمام پروازهای ترکیش ایرلاین از امروز نشان داده شده است .

ویدئوی ایمنی پرواز که اولین ویدیوی ایمنی LEGO است که تاکنون ساخته شده است، روشهای گام به گام ایمنی برای مسافران را با یک سبک سرگرم کننده و منحصر به فرد نشان می دهد به همراه طنز برای یک  هواپیمایی معتبر.

هواپیمایی ترکیه دارای یکی از جوانترین ناوگان در جهان است  و در تلاش برای دستیابی به بهترین استانداردهای ایمنی هواپیمایی است. این که مسافران، این ویدیو را با هدف اطلاع رسانی و سرگرمی و برای اطلاع از رفتارهای ایمنی در هنگام پرواز همراه با طیف گسترده ای از فیلم ها، نمایش های تلویزیونی، موسیقی و بازی های موجود در زبان های مختلف در سیستم سرگرمی در پرواز ترکیش خواهند داشت نشان از احترامی است که این هواپیمایی به مسافران خود می گذارد.

مدیرعامل هواپیمایی ترکیه در این خصوص، اظهار داشت؛ “به عنوان یک شرکت هواپیمایی پیشرو جهانی با تاکید بر ایمنی، ما مشتاقانه با همکاری Warner Bros و The LEGO Movie franchise برای نشان دادن این ویدیو به مسافران هیجان زده هستیم. ما به همراه این کمپانی ها برندهایی هستیم که می بایست نسل ها و فرهنگ ها را در همه جا جمع کنند. امیدواریم که مسافرانمان بتوانند از این ویدیو جدید لذت ببرند. ”

بلر ریچ، مدیرعامل کمپانی وارنر نیز  گفت؛ “ما هیجان زده هستیم که با هواپیماهای ترکیه به عنوان یکی از بزرگترین ایرلاینهای دنیا کار کنیم و جهان خود را گسترش دهیم تا جهان ما را به نمایش بگذارد. این همکاری از دو برند  مختلف به نمایش گذاشته می شود و این شیوه با روش های هوشمندانه و خیالی برای ارتباط  به مصرف کنندگان و سرگرمی نشان می دهد.
فیلم ایمنی در پرواز  الهام گرفته از فیلم LEGO Movie توسط یک تیم تولیدی ۱۶ نفره شامل ۲ هنرمند مفهومی، ۳ هنرمند طراح، ۷ انیماتور و ۴ تکنسین نورپردازی، ساخته شد و ۹۵۰ روز تولید این فیلم به طئل انجامیده است. در ادامه می توانید این فیلم را تماشا کنید.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + پانزده =