اخبارویژه

معرفی اولین مدیرعامل خارجی شرکت هواپیمایی Air France

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی Air France به صورت رسمی اعلام کرد که آقای Benjamin Smith از این پس مدیرعامل این شرکت خواهد بود. آقای اسمیت ، ۴۶ سال سن داشته و در گذشته مدیر عامل شرکت Air Canada نیز بوده است.

اما آقای Vincent Salles ، به عنوان یکی از اعضای اتحادیه ی شرکت هواپیمایی Air France می گوید: اتحادیه ها در حال حاضر از انتخاب آقای اسمیت وحشت کرده اند زیرا احتمال می دهند که ماموریت آقای اسمیت ، سخت تر کردن شرایط کار و دستمزدها باشد. و هم چنین یکی دیگر از دلایل ترس آنها این است که آقای اسمیت تمایل دارد به جای توسعه ی نام تجاری اصلی شرکت هواپیمایی Air France ، واحد های کوچک آن را گسترش دهد.

آقای اسمیت اولین فرد خارجی است که توانسته به این سمت برسد و هم چنین اعتراض اتحادیه های این شرکت هواپیمایی را نیز برانگیخته تا جایی که آنها در طی یک بیانیه خواستار منافع اصلی شرکت هواپیمایی شده اند. به علاوه اعضای این اتحادیه برای بحث و گفتگو در رابطه با این موضوع در تاریخ ۲۷ آگوست در کنار دیگر جمع خواهند شد.

آقای اسمیت نیز می گوید: من به خوبی از چالش های پیشرو آگاه هستم و به خوبی می دانم که تمامی تیم های حاضر در خطوط هوایی شرکت هواپیمایی Air France تمام تلاش خود را خواهند کرد تا این شرکت در سطح بین المللی به موفقیت بزرگی برسد.

به علاوه آقای Le Maire ، وزیر دارایی فرانسه نیز می گوید: انتخاب آقای اسمیت به عنوان مدیرعامل Air France نشان دهنده اعتماد به او بوده و به شرکت کمک می کند که روابط بین المللی خود را نیز گسترش دهد. لازم به ذکر است که دولت فرانسه ۱۴٫۳ درصد از سهام شرکت هواپیمایی Air France را در اختیار دارد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + ده =