اخبارویژه

اقدامات هواپیمایی لوفتهانزا و سازمان حمل و نقل آلمان برای افزایش کیفیت ترافیک هوایی

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی لوفتهانزا به مناسبت سفر آقای Andreas Scheuer ، وزیر حمل و نقل و زیرساخت های دیجیتال کشور آلمان دهمین فروند از هواپیمای ایرباس مدل A350-900 خود را نام گذاری کرد.

در این مراسم که با حضور مدیر عامل شرکت هواپیمایی لوفتهانزا و رئیس اداره ی فرهنگی شهر Erfurt برگزار شد. آقای Andreas Scheuer به صورت رسمی گواهینامه ی نام گذاری هواپیمای مدل A350-900 را امضاء کرد. این هواپیما از این پس تحت نام D-AIXJ فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. هواپیمای ایرباس مدل A350-900 در حال حاضر مدرن ترین و سازگارترین هواپیما با محیط زیست در جهان بوده و برای سفرهایی با مسافت بالا مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

در طی این مراسم بین وزیر حمل و نقل کشور آلمان و مدیر عامل شرکت هواپیمایی لوفتهانزا سخنانی در رابطه با چالش های موجود در صنعت حمل و نقل رد و بدل شد. اتفاقات اخیر در فرودگاه مونیخ نیز نشان می دهد که این صنعت به ایجاد اختلالات تا چه حساس و آسیب پذیر می باشد. و هر دو طرف به این نتیجه رسیدند که بی نظمی های موجود در اروپا باید هر چه سریع تر خاتمه یابد.

آقایان Scheuer و Spohr اظهار داشتند که رشد ترافیک هوایی با سرعت زیادی در حال افزایش بوده و این رشد زیرساخت های حال حاضر را تحت فشار قرار داده است و تاخیر یا لغو پرواز هواپیماها نیز به این مشکلات افزوده شده و باید با اقدامات مناسب راه حل های جدیدی برای آنها در نظر گرفته شود.

وزیر حمل و نقل کشور آلمان در این رابطه می گوید: ما به یک مکان قدرتمند برای صنعت هوایی خود و شرکت های آلمانی که در سطح بین الملل فعالیت دارند نیازمند هستیم. مسافران از ما انتظار ناوگانی مدرن و سازگار با محیط زیست را دارند و دولت ما شرایط مناسبی را برای خطوط هوایی و فرودگاه ها ایجاد کرده تا صنعت هوایی رشد سریع تری داشته باشد. اما چالش اصلی ما مربوط به زیرساخت های این صنعت است که در حال حاضر تحت فشار این رشد قرار گرفته و ما باید با تمامی افراد درگیر در این صنعت برای ایجاد یک راه حل دقیق و مناسب بحت و گفتگو کنیم.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =